Reklaam sulgub sekundi pärast

Vaata, kes käisid uudistamas, millised on nahasõbralikud smuutid!

Smuuti Skin lansseerimine
Smuuti Skin lansseerimine — FOTO: Reiko Kolatsk

Eile, 11. aprilli pärastlõunal tähistati turundus- ja suhtekorraldusagentuuris Polhem  Soomes loodud Korea ilutoodete brändi Smuuti Skin Eesti turule jõudmist.

Oma uuenduslikke tooteid tuli Eestisse esitlema ka Smuuti Skini asutaja Jenni Ahokas. “Tahtsin luua brändi, mis rõhutab K-beauty tähelepanuväärset hinna ja kvaliteedi suhet. Minu jaoks on lihtsad, kuid tõhusad nahahooldustooted elus võtmetähtsusega,” sõnas kaubamärgi asutaja Jenni.

Ta lisas ka, et neil on hea meel, et Smuuti Skin on saadaval nüüd ka Eestis ja loodavad, et Smuuti Skin võetakse siin soojalt vastu.

Kaunilt pastelsel üritusel mängis muusikat DJ Inga Tislar, lillekompositsioonid tegi Nature’s Lines, suupistete eest hoolitses Korilase Köök ja kiividest ning arbuusidest inspireeritud koogikesed valmistas Lushmama. Üritust külastasid ka tuntud mõjuisikud nagu Anita Sibul, Laura Rannaväli, Kerli Paaslepp jpt.

Smuuti Skin tooted on disainitud Soomes just põhjamaisele nahale mõeldes ja need sobivad erinevatele nahatüüpidele. Nende taskukohased tooted ühendavad endas Korea kosmeetika kõrge kvaliteedi ja tootearenduse.

Kõik tooted sisaldavad smuutilaadseid koostisosi, et nahk saaks toidetud ja niisutatud. Smuuti Skin tooted on alati täiesti julmusevabad ja sobivad ka veganitele.

Smuuti Skin tuli Soomes turule 2023. aasta jaanuaris ja sai koheselt edukaks. Esimene partii tooteid müüdi tänu TikTokis viraalseks muutumisele läbi 2 päevaga ja osa staartooteid on endiselt raske soetada.