Vaid 6% eesti naistest shoppab internetis

Vaid 6% eesti naistest shoppab internetis

 Buduaari uuringu tulemusena selgus, et tervelt 6% naistest armastab shopata just interneti teel ning seda nii välismaa kui ka Eesti saitidelt. Kasutaja Lilian85 kommenteeris: “Kui nüüd päris aus olla, siis olen üleüldse üks suur shoppaja ning kõik vastusevarjandid käisid minu pihta. Kuid kõige rohkem ostan siiski neti teel “.     

Buduaari uuringu tulemusena selgus, et tervelt 6% naistest armastab shopata just interneti teel ning seda nii välismaa kui ka Eesti saitidelt. Kasutaja Lilian85 kommenteeris: “Kui nüüd päris aus olla, siis olen üleüldse üks suur shoppaja ning kõik vastusevarjandid käisid minu pihta. Kuid kõige rohkem ostan siiski neti teel “. 

Suur osa uuringus osalejatest arvab, et just second-hand poodidest leiab unikaalseid esemeid, mida suure tõenäosusega kellelgi teisel Eestis ei ole. Seda arvamust jagas 16% vastanutest. Ülekaalukalt võidutses siiski ostukeskus, kes kogus tervelt 62% poolthääli.

“Üritan rohkem välismaalt osta, kuid kui pole võimalusi, siis igaltpoolt, kus midagi silma jääb, aga paraku siiski enamasti massipoodides, kaubanduskeskustes, kuid mõned aksessuaarid päästavad alati välja!”  kommenteerib kasutaja kristel oma maitseeelistusi. 

Kasutaja Funky tunnistab, et shoppab igal pool, kus ainult saab, aga erinevalt teistest vastanutest leiab ta tee ka kangapoodi. “Igalt poolt- kaubanduskeskustest, butiikidest, turgudelt, sekkaritest Eestis või välismaal. Vahel shoppan kangapoodides ka ja siis lasen endale midagi õmmelda,” kommenteerib ta.

 

Vaata küsitluse tulemusi ning kommentaare SIIT

 

 

Buduaar.ee