Wella Professionals esitleb: Trend Vision 2008 soengutrendid

22 kommentaari

Trend Vision 2008 – tulevik tähendab trende. Neid viivad ellu inimesed
ja nad jätavad jälje meie ühiskonnale. 2008. aasta eelseisvaid trende –
Wonderland (Imedemaa), Mineral Splendour (Mineraalide hiilgus), Factory Lyrics (Tööstuslüürika) ja Couture Allure (Ahvatlev kõrgmood) – esitletakse Trend Vision 2008 raames.
Professionaalidele tähendab see võimalust ajaga kaasas käia. Oma
nägemusega pakume neile võimalust muuta oma salong uusimate
soengutrendide kasvulavaks, see kindlustab neile tulevasteks
ettevõtmisteks inspiratsiooni, innustuse ja värske loomingulisuse.
Nelja ideed ühendav lugu on püüdlus individuaalsuse poole. Vaadakem
lähemalt, kuidas see kajastub erinevates trendisõnumites.

Trend Vision 2008 – tulevik tähendab trende. Neid viivad ellu inimesed ja nad jätavad jälje meie ühiskonnale. 2008. aasta eelseisvaid trende – Wonderland (Imedemaa), Mineral Splendour (Mineraalide hiilgus), Factory Lyrics (Tööstuslüürika) ja Couture Allure (Ahvatlev kõrgmood) – esitletakse Trend Vision 2008 raames.
Professionaalidele tähendab see võimalust ajaga kaasas käia. Oma nägemusega pakume neile võimalust muuta oma salong uusimate soengutrendide kasvulavaks, see kindlustab neile tulevasteks ettevõtmisteks inspiratsiooni, innustuse ja värske loomingulisuse. Nelja ideed ühendav lugu on püüdlus individuaalsuse poole. Vaadakem lähemalt, kuidas see kajastub erinevates trendisõnumites.

1. WONDERLAND – IMEDEMAA

Lõputu vabadus ja lummus

 {image id=640833}

Reisige imedemaale, unistuste ja inspiratsiooni Eedeni aeda. Fantaasiat kannustavad naturaalne puhtus ja romantiline loodusluule. Avaneb uks täiesti ainulaadsesse värvilisse soengutrendide maailma.
 See trend esindab teed inimlikkuse poole, mis hindab keskkonda. Stiil, mis lubab inimesel rohkem isiksusena silma paista, näitab uue käitumismalli erinevaid, siiani avastamata külgi. Nii ühendab Wonderland reaalsuse ja muinasjutu ning avab vaatajale muljet avaldava pildi täis valgust, värvi ja fantaasiat.
Tohutud motiivid rõivastel kannavad endas sõnumit lõputust kirkusest, rõivaste voogavus ja lõige aga uut, seiklevat elustiili.

Soengud järgivad korrapära vaid ebamääraselt, jättes teadlikult ürgse mulje. Kasutatud on erinevat tüüpi lokke, et luua unelev ja süütu mulje.


Juuste pikkus
– lühike ja pikk. Pikkused ja struktuurid on vabalt langevad ja kammitsemata. Pehmed sulgjad soengud lubavad juukseotste õrna mängu ning loovad mulje loomulikust muretusest.

Värvid
– harmoniseeritud põhitoonid. Justnagu lõuendil sulanduvad meekuldne, neutraalne pruun ja looduslik vask aprikoosi- ja roosivarjunditeks või kroonlehti meenutavaks värvidemänguks. Painting-tehnika abil saab luua valgusemängu ning loomulikke üleminekuid.

Wonderlandi soenguseadet ja viimistlust iseloomustavad mitmesuguses järgus pikkused ja ruumiline lõikus. Juuksed langevad vabalt ja piiranguteta, viimistlus hõlmab erinevaid lokke, mis annavad edasi lapselikku mööduvat süütust.

 


2. MINERAL SPLENDOUR – MINERAALIDE HIILGUS

Elegantse luksuse uus vaim

{image id=640839}

Mineral Splendour sümboliseerib tõeliselt haruldaste ja väärtuslike materjalide uuesti ausse tõstmist võrreldes varasemate aastate ekstravagantsusega.
Erakordselt väärtuslikele materjalidele on kompensatsiooniks diskreetne ilu, misläbi seatakse fookusesse hinnaline lihtsus.

Mineral Splenour
võtab suuna õppimisele ja uutele väärtushinnangutele – üleminek haruldaselt väljendusrikkuselt ja imetlusväärselt hinnaliselt ilult.

Juuksevärvid varieeruvad soojadest metalsetest varjunditest külmade mineraalseteni, mis saavutatakse peamiselt sarja Inspire värvidega. Juuksevärvid peaksid teadlikult püüdlema metallide ja mineraalide jäljendamise poole, misläbi luuakse mulje lihtsast elegantsist.


Tehnikad
– põimunud ja ümarad lõikused, üleminekuteta alad ja toon toonis värvingud. Külmad ja soojad varjundid saavutatakse täpse triipkood-tehnikaga. Selle trendi jaoks on hädavajalik täiuslik meisterlikkus värvimises ja lõikuses.


Mineral Splendouri
soenguseade ja viimistlus loovad voolava tervikliku stiili, milles kajastuvad diskreetne elukogemuslikkus, elav sära ja orgaanilised vormid. Keskmise pikkusega juuste lõikuses loodud diagonaalsed jooned ja C-kujulised kaared annavad edasi liikuvust.
Soeng demonstreerib individuaalseid vorme ja kohevust. Vormid kujundatakse ümber pea järguliselt voolavate joontena.
Teisest küljest on struktuur ja viimistlus tagasihoidlikult elegantsed, loodud sära andvate toodetega nagu sarja High Hair läikeseerum Gloss Serum.


3. FACTORY LYRICS – TÖÖSTUSLÜÜRIKA

Hall tsoon moonutatud reaalsuse ja emotsioonide vahel

{image id=640844}

Kaunis uus maailm on tõusnud eilsetest tööstusvaremetest. Industriaalse poeesia abiga on tööstusvaremete pimedast tühjusest tõusnud uus teadvus. Optimistlikud ja rabavad iluideaalid kunagisest hallist tsoonist on nüüd neo-industriaalse maailma homsed trendid.

Soengud on segu peenest struktuursest viimistlusest ja omapärastest vormidest, jäädes seega väga kaugele kõigist tavapärastest soengustiilidest.


Juuksevärvid
varieeruvad külmadest suitsustest varjunditest pruunikashalli, halli ja hõbedaseni. On loodud kooslus uutest varjunditest, mis ulatuvad mustast helepruunini.
Õigesti toimides võib Color Sensations’i erinevate tehnikate abil saavutada optimaalsed tulemused. Kasutatakse tooteid nagu Koleston Perfect, Color Touch ja Magma.


Tehnikad
– nähtavad on sirged jooned ja vertikaalsed triibud/paremale joondatud viltused struktuurid, mis ulatuvad otse juurteni, et vähendada värvikontraste. Lõikus on lühike või pikk, fookuses on tasakaalustamatus. Mõned struktuurid eristuvad üksteisest, nii luuakse uut tüüpi naiselikkus, mida iseloomustavad pika ja lühikese ning sirge ja lainelise vastuolud.

Factory Lyrics’i soenguseade ja viimistlus peegeldavad sirgete ja lainjate osade segu. Üks osa domineerib teise üle, pikkused võivad anda ükskõik millise efekti, kuid mitte sümmeetrilise. Soeng kombineerib aruka korrapärasuse elegantsete asümmeetriliste joontega.

 

4. COUTURE ALLURE – AHVATLEV KÕRGMOOD

Uue radikaalse tõlgenduse selged normid

{image id=640849}

Couture Allure’i muudab silmatorkavaks tema särav individuaalne avaldusviis.
Läbi tugevates, rikkalikes ja puhastes varjundites väljenduva stiilse esteetika kehtestab see trend soengumoe uued standardid. Päevakorras on tõeline julgus ja teravus koos otsustava ja erakordselt karismaatilise stiiliga.
Couture Allure mängib julgete geomeetriliste kujundite ja ülistiilse kohevusega. Jumestuses domineerivad veekindlad, matid või säravad struktuurid ja tumedad toonid, mille eesmärk on vastanduda tuhakarva jumele. Aksessuaarid on kindlasti vajalikud.

Juuksevärvid on oma unikaalsuses kütkestavad. Rikkalikud, intensiivsed ja täiuslikud värvid on selle stiili lahutamatuks osaks. Nad ulatuvad sametvioletsest läbi kirsipunase ja sügavsinise kuni valge ja uue musta – rouge noir’ini. Varjude saavutamine kasutades mitme värvitehnikat Section Colors on täiusliku kompositsiooni loomisel otsustava tähtsusega.

Tehnikad – terve pea värvimine koos rikkalikest varjunditest sädelevate joontega, et rõhutada kohevust ja mõõtmeid. Juuksed saavutavad uskumatu kohevuse, nii et soengud meenutavad muljetavaldavaid skulptuure.

Couture Allure’i soenguseade ja viimistlus on musternäidis julgetest ja suurejoonelistest omapärastest soengutest, mis on kuhjatud kuplilaadsetesse kogukatesse vormidesse.

Tähelepanu all on kohevust ja sära rõhutavad tooted – et osavalt ja hiilgavalt kohevust esile tuua, on vaja igat tüüpi juukselakke, kuid ka viimistlusvahendeid nagu juukseläige viimistlussarjast High Hair Glamour Pur. Selle trendi loomiseks sobivad kõik juuksepikkused, kusjuures fookuses on kogu aeg korralik, külluslik, väga peen viimistlus, mida kroonib ülim sära.