1 KÕHURASVA HÄVITAV DIEEDINIPP, mida staarid armastavad

1 KÕHURASVA HÄVITAV DIEEDINIPP, mida staarid armastavad

Erinevaid dieedinippe, mis aitavad taljet saledana hoida, on sadu või isegi tuhandeid, ent vaid vähesed neist on tervislikud sisaldades väärtuslikke toitaineid, mida organism vajab. Õnneks on viimasel ajal hakatud tervislikule eluviisile rohkem tähelepanu pöörama ning karmide dieetide asemel eelistatakse eluviisi, mis hoiab füüsilise vormi aastaringselt kaunina.

Erinevaid dieedinippe, mis aitavad taljet saledana hoida, on sadu või isegi tuhandeid, ent vaid vähesed neist on tervislikud, sisaldades väärtuslikke toitaineid, mida organism vajab. Õnneks on viimasel ajal hakatud tervislikule eluviisile rohkem tähelepanu pöörama ning karmide dieetide asemel eelistatakse eluviisi, mis hoiab füüsilise vormi aastaringselt kaunina.

Hollywoodi kuulsused on aastate jooksul katsetanud lugematul arvul erinevaid toitumismeetodeid ning tänaseks on suurem osa neist avastanud enda jaoks ühe ja sama nipi. Tegu on tõhusa dieedinipiga, mis tõepoolest aitab taljet saledana hoida ning kõhurasva põletada. Seda nippi armastavad nii Cameron Diaz, Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow kui ka Kate Hudson ja muidugi veel tuhanded teisedki kuulsused.

Ja selleks nipiks on mandlite lisamine oma menüüsse! Mandel on looduslik valguallikas, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, kaltsiumi, oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, B-grupi vitamiine, nagu riboflaviin (B2) ja niatsiin (B3), E-vitamiini, D- ja K-vitamiine. Tegu on tõeliselt tervisliku vahepalaga, mis taastab kiirelt energiavarud. Tänu kõrgele E-vitamiini sisaldusele (peotäis mandleid katab 60% päevasest E-vitamiini vajadusest), tugevdab mandlite söömine ka immuunsüsteemi.

Peotäis mandleid päevas aitab kaasa lihaste arengule, parandab naha seisukorda, parandab toitainete imendumist organismis ning täiskõhutunne kestab kauem. Mandlites leiduvad kiudained reguleerivad ainevahetust, viivad organismist toksiine ja jääkaineid välja ning aitavad ka kehakaalu kontrolli all hoida. Mitmed uuringud on näidanud, et just mandlite söömine ennetab ülesöömist, näksimist ning aitab seega ka kaalust alla võtta.

Kõhurasvast vabanemiseks lisa menüüsse peotäis pähkleid ning jäta välja suhkrurohked toidud, millest keha midagi kasulikku ei saa. Loomulikult tuleb teha ka trenni ning Hollywoodi naiste jaoks on sport osa igapäevasest elust.

Allikas: health.com