Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

1 SALADUSLIK NIPP, kuidas tegelikult saledaks saada

Kõik naised tahavad ennast oma kehas hästi tunda, ent paraku osutub see tihtipeale keerukamaks, kui loota võiks ning enamasti on probleemiks just kehakaal. Alati oleks justkui paar lisakilo üle või rohkemgi veel ning neist lahti saamine tundub üks lõputu nõiaring, millest välja ei saa.

Kõik naised tahavad ennast oma kehas hästi tunda, ent paraku osutub see tihtipeale keerukamaks kui loota võiks ning enamasti on probleemiks just kehakaal. Alati oleks justkui paar lisakilo üle või rohkemgi veel ning neist lahtisaamine tundub üks lõputu nõiaring, millest välja ei saa.

Kuid mis oleks, kui sa alustaksid sel korral kaalust allavõtmist hoopis teise nipiga? Selle asemel, et trenni joosta ning oma menüü päevapealt ümber muuta, võiks algus olla tagasihoidlikum. 

Alusta sel korral hoopis nii, et sa vahetad kõik vedelikud, mida sa tarbid, puhta vee vastu välja. Ainsad vedelikud, mida sa veel tarbida võid, on puhas tee ja must kohv.

See tähendab suuremat kalorite kaotust, kui sa ilmselt arvad ning ühtlasi tuleks muidugi loobuda ka alkoholist. 

Kohe, kui sa tahaksid midagi juua, vali vesi, must kohv või roheline tee. 

Kui oled sel moel kaks nädalat kenasti vastu pidanud, hakka tasapisi oma menüüd tervislikumaks muutma ning katsu rohkem liikuda. Mida rahulikumas tempos sa kaalust allavõtmist võtad, seda vähem stressi see tekitab ning seda suurem on tõenäosus, et sa suudad sel korral tõepoolest ka oma eesmärgini jõuda.

Allikas: health

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness