1 VÄIKE RÄPANE SALADUS, mida kõik naised tegelikult teevad

Mitte keegi pole täiuslik ning tihtipeale tehakse mugavuse või isegi laiskuse tõttu asju, mis avalikult rääkides tunduvad piinlikud. Tegu on pisikeste saladustega, mida paljud naised teevad - nad lihtsalt ei tea seda, et nad polegi ainsad.

Mitte keegi pole täiuslik ning tihtipeale tehakse mugavuse või isegi laiskuse tõttu asju, mis avalikult rääkides tunduvad piinlikud. Tegu on pisikeste saladustega, mida paljud naised teevad – nad lihtsalt ei tea seda, et nad polegi ainsad.

Hiljutisest uuringust selgub, et kõige levinum väike inetu saladus, mida iga naine salaja teeb, kuid teistele mitte kunagi ei tunnista, on pesemata rinnahoidja kandmine ja seda tunduvalt kauem kui soovituslik on. Ehk siis selle asemel, et rinnahoidjat iga paari kandmise korra tagant pesta, kantakse seda vahel isegi nädal või kaks nädalat järjest ja samas ei juhtu sellest ka midagi.

Naised on tunnistanud, et kuni rinnahoidjal higilõhna ega mõnda muud ebameeldivat lõhna küljes ei ole, ei näe nad ka põhjust, miks peaks selle kohe pessu panema.

Teisalt ei ole see asi, millest tahaks avalikult rääkida, sest loomulikult soovitakse endast võimalikult head ja hügieenisõbralikku muljet jätta.

Allikas: youbeauty