10 praktilist tervisenippi “Heaolu kiirtee” autorilt. Vaata, kas järgid neid igapäevaselt!

10 praktilist tervisenippi “Heaolu kiirtee” autorilt. Vaata, kas järgid neid igapäevaselt!

Värskelt eesti keeles ilmunud raamatu „Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” autor Helen Marie Loorents jagas meiega kümmet praktilist nippi, mis annavad kiirelt tulemusi, et elu parem oleks.

Värskelt eesti keeles ilmunud raamatu „Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” autor Helen Marie Loorents jagas meiega kümmet praktilist nippi, mis annavad kiirelt tulemusi, et elu parem oleks.

1. Võta hommikul 1 tl puhast kalaõli, et arterid oleksid puhtad. Sellega vähendad oluliselt südamehaiguste riske.

2. Toitu tervislikult (5-6 väikest toidukorda iga 2-3 tunni tagant), et hoida veresuhkur stabiilsena ja energiatase kõrgena. 

3. Joo piisavalt vett, mitte mahla.

4. Kõnni iga päev vähemalt 30 minutit.

5. Tee jõutrenni kolm korda nädalas, kuna ilma lihast treenimata kaotame 2,5 kg lihasmassi iga 10 aasta tagant.

6. Maga piisavalt (7-8 tundi), et keha ja meel jõuaks taastuda.

7. Võta õigeid ja kõrge kvaliteediga vitamiine, kuna meie toit täna ei ole sellise toiteväärtusega nagu varem. Näiteks tuleb juua 20 klaasi piima, et saavutada vajalik D-vitamiini päevane annus.

8. Tee hingamisharjutusi, et maandada stressi, kuna stress on peaaegu kõigi haiguste põhjuseks.

9. Mediteeri 10 minutit päevas, et alateadvus käima panna sellises suunas, nagu sa seda soovid.

10. Naudi igat päeva, kuna kellelegi ei ole homne päev garanteeritud. Naudi tumedat šokolaadi, klaasikest punast veini, head seltskonda.

Raamat “Heaolu kiirtee” on müügil raamatupoodides või telli soodushinnaga buduaar.ee/tellimine.

LOE RAAMATUST SIIT! 

KINGITUS! Kui tellid raamatu Buduaarist, saadame sulle koos raamatuga Cavalier Stevia šokolaadi. See on ehe ja puhas šokolaad, mis on magustatud stevioolglükosiidiga.

AUTORIST
Helen Marie Loorents, Fastrack Wellness Inc.-i asutaja ja tegevjuht, akrediteeritud tervise- ja elunõustaja, töötervishoiuekspert, reikimeister ja energiaga tervendaja, joogaõpetaja, raamatu autor ja esineja. Helen on eestlanna, kes elab ja töötab Ameerika Ühendriikides.

“Pärast 17 aasta pikkust karjääri Eestis, Londonis, Philadelphias ja New Yorgis kiire elutempoga juhina avastasin, et minu tervis on hakanud kannatama. Üleväsimus oli muutunud krooniliseks, sellele järgnesid pidevad peavalud ja töölkäimine muutus järjest raskemaks. Raske südamega lahkusin firmast, kus olin töötanud 12 aastat.

Võtsin aja maha, reisisin Euroopas ja Aasias, läksin uuesti kooli ja osalesin mitmetel erinevatel kursustel, avastades hea tervise ja õnneliku elu saladusi. Tänu sellele teekonnale paranesin ise täielikult ja olen õnnelikum kui kunagi varem. Nüüd jagan seda sama hea tervise ja õnneliku elu valemit terve maailmaga. On võimalik saavutada kõike, aga seda tuleb teha süstemaatiliselt, mitte iseenda arvelt. Kui oleksin seda valemit teadnud nooremana, siis oleksin teinud kindlasti väga teistsuguseid otsuseid.

Mul ei ole kunagi olnud plaani saada oma raamatuga „Heaolu kiirtee” New York Times’i Best Selleriks või Amazoni toppi. Minu eesmärk on alati olnud aidata miljoneid inimesi oma tervist ja elu korda seadma lihtsate vahenditega. Tunnen paljusid superedukaid inimesi üle maailma, aga kahjuks suurem osa nendest kannatab tervisehädade käes, sest töökoormus on jätnud oma jälje ja õnnelik ei ole nendest peaaegu keegi. Arvan, et minu elu missioon ongi see hea tervise ja õnneliku elu valem tuua kiire elutempoga inimeste maailma, kus on võimalik kiirelt selgust saada nii elust kui tervisest, ilma et peaks töölt lahkuma, aastaid koolis käima, sadu raamatuid lugema, mitmekümnetel kursustel osalema. See kõik on lihtsalt kättesaadav, peab vaid olema soov oma tervist ja elu muuta.”

Raamat “Heaolu kiirtee” on müügil raamatupoodides või telli soodushinnaga buduaar.ee/tellimine.

KINGITUS! Kui tellid raamatu Buduaarist, saadame sulle koos raamatuga Cavalier Stevia šokolaadi. Ehe ja puhas šokolaad, mis on magustatud stevioolglükosiidiga.