12 TÄHEMÄRKI ja nende kiiksud duši all käies

Dušši all käimine on monotoorne tegevus, mis on inimese jaoks sama loomulik nagu kodust lahkudes ukse lukku keeramine ning see tähendab ühtlasi ka seda, et me ei pööra ise sellele tegevusele suurt tähelepanu. Kuid kes oleks arvanud, et dušši all ennast pestes on igal tähemärgil oma kummaline kiiks?

Duši all käimine on monotoonne tegevus, mis on inimese jaoks sama loomulik nagu kodust lahkudes ukse lukku keeramine ning see tähendab ühtlasi ka seda, et me ei pööra ise sellele tegevusele suurt tähelepanu. Kuid kes oleks arvanud, et duši all ennast pestes on igal tähemärgil oma kummaline kiiks?

Relationship Rules jagas kõik tähemärgid kolme gruppi ning seda vastavalt sellele, millised harjumused kellegil duši all käes olema kipuvad.

KALAD, KALJUKITS, KAKSIKUD JA JÄÄR

Loominguline vee armastaja, kes tunneb ennast duši all lausa jumalikult ning tunneb vajadust seal kas vaikselt mõnda viisijuppi ümiseda või miks mitte kõva häälega laulda. Seda vaid siis, kui sa oled üksinda. Vesi rahustab sind alati ja mõjub pingeid maandavalt.

SKORPION, AMBUR, VEEVALAJA JA NEITSI

Nendel märkidel tekivad duši all olles alati väga head mõtted ning vahel võivad nad sinna mõtlema jäädagi. Pole ime, kui nad kogu sooja vee ära kulutavad ning viie minuti asemel lausa pool tundi ennast vee all nõrutavad.

KAALUD, VÄHK, SÕNN JA LÕVI

Vesi mõjub nendele märkidele niivõrd rahustavalt, et neil tuleb uni peale ja enamasti käivad nad duši all enne magamaminekut, sest siis on hea uni garanteeritud. Vesi uimastab neid, kuid kiiksudest rääkides, siis on võimalik, et nad suudavad vannitoas suure segaduse tekitada - nimelt armastavad need märgid veega mängida ja seda pritsida.