3 MÄRKI, MIDA TAJUVAD AINULT RAVITSEJA võimega inimesed

Me kõik sünnime siia maailma kindla põhjusega ning mõnele meist on looduse poolt kaasa antud maagiline anne, milleks on võime teisi inimesi ravida ja aidata. Mõned inimesed tajuvad oma võimeid juba varases eas, kuid enamus ei avasta oma annet elu lõpuni...

Me kõik sünnime siia maailma kindla põhjusega ning mõnele meist on looduse poolt kaasa antud maagiline anne, milleks on võime teisi inimesi ravida ja aidata. Mõned inimesed tajuvad oma võimeid juba varases eas, kuid enamik ei avasta oma annet elu lõpuni…

Ebaloomulikke võimeid tajuda on keeruline, kuid selge on see, et on olemas inimesi, kes tõepoolest oskavad ja saavad oma energiavälja abil teisi aidata. 

Kuidas aga saada aru, kas ka sind on looduse poolt selle imelise võimega õnnistatud?

Allpool on välja toodud kolm punkti, mis näitavad ära, kas sinus võivad peituda ravitseja võimed:

1. Sa tunned kivimitega erilist kontakti.

Kivimid kõnetavad sind ning neid katsudes ja peos hoides tekivad sul emotsioonid, sa tajud energiaid ja saad aru, et sind lausa tõmbab kivimite poole. 

2. Tunned loodusega erilist seost.

Armastad väga looduses viibida ja kuulata looduse hääli. Puutumatu loodus tekitab sinus joovastavaid emotsioone ning seal viibimine annab energiat. Võid mitu päeva järjest looduses viibida ja vaikust nautida. Sa tunned, et sul on loodusega eriline kontakt.

3. Sa näed unes asju ette.

Kui seda juhtub ühe korra, et sa näed tulevikus toimuvat ette, võib seda nimetada kokkusattumuseks, ent kui seda on juhtunud rohkem, siis on võimalik, et sul on ravitseja võimed. Meie unenäod on seotud meie alateadvusega ning sageli saadab alateadvus läbi unenäo meile teateid. Paraku ei saa enamik inimesi nendest teadetest aru ning sageli lihtsalt unustatakse unenägu hommikul ärgates kohe ära.

Allikas: higherperspectives