3 MÄRKI, MILLE JÄRGI MÕISTA, et kõnnid oma elus mööda valet rada

3 MÄRKI, MILLE JÄRGI MÕISTA, et kõnnid oma elus mööda valet rada

Vahel öeldakse,et ei ole olemas sellist asja nagu „vale“ teerada, kõik teed on õiged. Kas see vastab aga tõele? Kas seda öeldes, ollakse ausad või tehakse seda üksnes selleks, et kedagi lohutada ning iseennast ja teisi petta? „Vale“ teekonna all peetakse eeskätt silmas seda, kui inimene tegeleb oma elus valede asjadega, asjadega, mis ei teeni teda ning ei tekita hinges elevust. Sisimas aga teades, et tegelikult on saatusel  tema jaoks kusagil midagi palju paremat ja suuremat varuks. 

Vahel öeldakse, et ei ole olemas sellist asja nagu „vale“ teerada, kõik teed on õiged. Kas see vastab aga tõele? Kas seda öeldes ollakse ausad või tehakse seda üksnes selleks, et kedagi lohutada ning iseennast ja teisi petta? „Vale“ teekonna all peetakse eeskätt silmas seda, kui inimene tegeleb oma elus valede asjadega – asjadega, mis ei teeni teda ning ei tekita hinges elevust. Sisimas aga teades, et tegelikult on saatusel tema jaoks kusagil midagi palju paremat ja suuremat varuks. 

Tehes asju, millesse me ei pane oma hinge sisse ning mis ei too meile rõõmu, saame üksnes aimu sellest, mis meile ei meeldi ning see röövib meilt suure osa väärtuslikku energiat. Kui aga pöörata suuremat tähelepanu nendele väikestele tunnetele, mis meie hinges pulbitsevad, võime elada elu, mida juhib intuitsioon. Intuitsiooni järgides valele teele niisama lihtsalt ei satu.  

Kolm märki, mis viitavad sellele, et sa ei kõnni mööda õiget rada.

Sa tunned oma sisimas tühjust. 

Hommikul ärgates ei valda sind ind ning põnevustunne eesootava päeva ees. Sa tunned, et oled elu lõpuni õnnetu, kui asjad vanaviisi jätkuvad. Miski peab aga muutuma! Nende emotsioonide kaudu annab sinu hing sulle märku, et sa peaksid vaatama enda sisse ja õppima oma intuitsiooni kuulama. 

Sa tunned, et raiskad oma aega.

Elu on lühike ning sul on tekkinud tunne, et peaksid veetma oma aega siin maa peal sisukamalt. Kui juba tekib tunne, et oma aega raisatakse, siis selleks on ilmselt olemas ka konkreetne põhjus, miks see tunne on tekkinud. Mitte küll igaüks meist ei saa töötada oma unelmate töökohas, kuid tegelikult soovib iga inimene jätta endast maailmale mingi loomingulise jälje. Tõde on aga see, et kui inimene vaimselt ei loo, teeni ega kasva, siis tekib mingil hetkel alati tunne, et aega üksnes raisatakse. 

Sa püüad „tühimikku“ täita. 

Püüad tühjustunnet täita erinevate tegevuste abil nagu sagedane pidutsemine ja sõltuvusttekitavad ained. Püüad leida leevendust ja elu mõtet üksnes materiaalsetest asjadest. See niinimetatud tühjustunne võibki tekkida ja süveneda tänu sellisele elustiilile, mille kaudu soovid oma emotsioone leevendada. Vaata oma probleemidele silma ning ära ürita nende eest põgeneda, see ei ole kunagi lahendus. Hoopis oma tunnete aktsepteerimine ja tunnistamine on lahenduseks. Kuula alati oma intuitsiooni ja järgi südametarkust ja võta ette vajalikud muudatused. 

Kuidas on lood sinuga? 

 

Allikas: thespiritscience.net