3 PÕNEVAT FAKTI öise elustiiliga inimeste kohta

3 PÕNEVAT FAKTI öise elustiiliga inimeste kohta

Suurem osa inimestest ärkab igal hommikul koos päikesetõusuga. Ajakirjas “Personality and Individual Differences” avaldatud uuringust selgub aga, et see fakt muudab need inimesed väga igavaks. 

Suurem osa inimestest ärkab igal hommikul koos päikesetõusuga. Ajakirjas Personality and Individual Differences avaldatud uuringust selgub aga, et see fakt muudab need inimesed väga igavaks. 

Uuringu käigus uuriti 20 000 inimest ja selgus, et kõrgema IQ-ga inimestel on hoopis teistsugune magamistsükkel. Keskmise IQ-ga inimesed lähevad varakult voodisse ning ärkavad samuti vara. Kõrge IQ-ga inimesed on õhtuti vähemalt tunni jagu kauem ärkvel. 

Lisaks tarvitavad öise eluviisiga inimesed suurema tõenäosusega narkootilisi aineid. Inimese päritolu, staatus, usulised vaated ja pereelu mängivad siinkohal väga väikest rolli. 

Mis kõige põnevam, Suurbritannia teadlased avastasid, et noored, kes õpivad rangemates ülikoolides nagu näiteks Oxford või Cambridge, kulutavad seksmänguasjadele suuremaid summasid kui teised eakaaslased. Seeläbi tehti järeldus, et kõrgema intelligentsiga inimesed ka seksivad rohkem. Kuna kõrgem intelligents on inimestel, kes toimetavad pigem öisel, kui päevasel ajal, siis kehtib see ka öise eluviisiga inimeste puhul. 

See on tegelikult loogiline – seks leevendab stressi ja intelligentsete inimeste elu võib väga stressirikas olla. 

dailyvibes.org