3 TOITU, mida võib pärast õhtust trenni süüa

Ilmselt on paljud pidanud pead vaevama küsimusega, mida süüa pärast trenni, kui käes on juba õhtune aeg ning eesmärgiks on kaalust alla võtmine ning rasvaprotsendi vähendamine. Tühja kõhuga kindlasti magama minna ei tohiks.


Ilmselt on paljud pidanud pead vaevama küsimusega, mida süüa pärast trenni, kui käes on juba õhtune aeg ning eesmärgiks on kaalust alla võtta ning rasvaprotsenti vähendada. Tühja kõhuga kindlasti magama minna ei tohiks.

Suurt ja rasvast praadi pärast õhtust trenni süüa ei ole mõistlik, sest organism ei jaksa enne voodisee minekut suuri koguseid ära seedida ning toit ladestatakse rasvaks. 

Kuid mida siis süüa?

Allpool on välja toodud kolm soovitust, mis toetavad lihaste arengut, täidavad kõhtu ning aitavad kaalust alla võtta:

1. Omlett köögiviljadega

Prae vähese kookosrasva või selitatud võiga omlett ning lisa sinna kaks peotäit brokolit ja lillkapsast. Omlett võiks sisaldada kaht tervet muna koos munakollasega või 300 grammi munavalget. See oleneb sinu päevasest kaloraažist – ainult munavalgetest tehtud omlett on tunduvalt kalorivaesem ja seda rasvade arvelt.

2. Hummus köögiviljadega

Hummusega sobivad väga hästi nii toored kui ka küpsetatud köögiviljad: paprika, kurk, lillkapsas, brokoli. Hummust võiks koguseliselt olla umbes 150 grammi ning köögivilju 200 grammi.

3. Kodujuustu-jogurtimaius marjade ja rosinatega

Sega omavahel 200 grammi lahjat kodujuustu ja 100 grammi Kreeka jogurtit ning lisa juurde veel peotäis vees leotatud rosinaid, pisut kaneeli ja meelepäraseid marju. 

Allikas: health