5 ASJA, MIS muudavad menstruatsiooni veelgi hullemaks

Menstruatsioon on juba niigi igale naisele ebamugav ning see aeg kuust, mis võimalikult ruttu üle elada soovitakse. Ära siis tee niigi ebamugavat aega nende allpool toodud viie asjaga veelgi hullemaks.

Liiga karm trenn

Päevade ajal tasuks valida kuldse kesktee. Kerge liikumine nagu jooga või pilates võivad krampe leevendada. Liiga karm trenn võib aga enesetunde veelgi hullemaks teha.

Alkohol ja suhkur

Jah, me kõik teame, et päevade ajal ei taha naised midagi muud maailmas nii palju kui šokolaadi. Või nii me vähemalt arvame. Tõde on aga see, et isegi kui antud väide peab paika, ei tee liigne suhkur head. See vaid muudab paistetuse hullemaks. Sama lugu on alkoholiga.

Kofeiin

Kuidas palun? Kõigepealt viiakse meilt šokolaad ja nüüd ka kohv? Võid hingata kergendusest, sest selle kohta, kas kohv päevad hullemaks muudab või mitte, ei ole teaduslikke uuringuid. Küll aga usutakse, et kohv võib osadel naistel krampe hullemaks muuta.

Stress

Stress ei mõjuta küll krampe ega kõhuvalu, kuid kui päevade ajal su meeleolu niigi kõikub, siis ega lisastress ka head ei tee.

Ebaregulaarne söömine

Kui sa ei söö regulaarselt, võib liiga pikk vahe põhjustada iiveldust. Kui siia veel lisada kõhuvalu ja krambid, võid vaid ette kujutada lõpptulemust. 

 

allikas: Popsugar