5 LIHTSAT MOODUST, kuidas hoida oma aura puhtana

5 LIHTSAT MOODUST, kuidas hoida oma aura puhtana

Iga päev peseme oma käsi, nägu, juukseid ja keha, kuid enamus meist ei tea ega mõtle sellele, kuidas hoida end energeetilises mõttes puhtana.  Kui elame tasakaalustatud elu, ei pruugi see puhastus ilmtingimata oluliseks osutuda, kuid kui palju leidub inimesi, kellel oleks järjepidevalt igas mõttes kõik väga barlanksis?

Iga päev peseme oma käsi, nägu, juukseid ja keha, kuid enamik meist ei tea ega mõtle sellele, kuidas hoida end energeetilises mõttes puhtana. Kui elame tasakaalustatud elu, ei pruugi see puhastus ilmtingimata oluliseks osutuda, kuid kui palju leidub inimesi, kellel oleks järjepidevalt igas mõttes kõik väga balansis?

Ületöötamine, alatoitumine ja unepuudus on üldlevinud tegurid, mis inimese energeetilist hügieeni laastavad. Miks on nii oluline hoida oma energia puhtana? Kui vaataksime oma kehasid läbi mikroskoobi, siis märkaksime, et koosneme põhiliselt aatomitest, me koosneme energiast. Meie organismi energia ei piirdu kaugeltki mitte füüsilise kehaga, vaid ümbritseb meid ka kehavälisel pinnal. Aura, läbipaistev või värviline energiaväli, mis peegeldab meie emotsioone ja eluenergia taset, nõuab pidevat puhastamist. Vastasel korral jookseme omadega lihtsalt rappa. 

 

Märgid, mis viitavad sellele, et aura vajab puhastamist: 

Unisus

Masendus

Murelik meel

Rusuvustunne 

Kui oma aurat puhastada nii hommikul kui õhtul, siis vabaneme iseseisvalt negatiivsest energiast, mis on üles korjatud kas siis keskkonnast, inimestelt meie ümber või hoopiski sissekodeeritud mõttemustritest või kogemustest. Kõik, mis omab rusuvat tunnet või negatiivset alatooni, blokeerib meie eluenergiat. Oluline on, et oleksime teadlikud sellest, et meile on määratud kogeda elu ning kõiki suurepäraseid võimalusi, mis eluga kaasnevad. Ning kui juhtub vastupidi minema, peaksime tuletama endale meelde, et meie aura vajab puhastamist. 

1. Kristallid

Õige kivi puhul võib abi olla ka sellest, kui lihtsalt kannad teda oma kaelas ning sinu aura muutub seeläbi juba puhtamaks. Näiteks turmaliin, ahhaat, suitsukvarts või mäekristall sobivad selleks suurepäraselt, muidugi tasub alati otsida kivi oma tunnetuse järgi. 

2. Salveisuits

Salveisuits eemaldab kõik negatiivsed ja soovimatud energiad, teda on aura puhastamiseks kasutatud juba ammustest aegadest saadik. Salveisuits on võimsa toimega, kui oled oma kodu puhastanud, tajud koheselt kergust, värskust ja uudsust. 

3. Eeterlikud õlid

Bergamot, apelsin, greip ja teised tsitruselised ning seedripuuõli sobivad hästi aura puhastamiseks. Eeterlikku õli tuleks lahjendada mõned tilgad baasõlisse ning seejärel määrida seda oma nahale, teine võimalus on põletada lihtsalt õlilampi. 

4. Meresoolavannid

Meresool omab puhastavat ning tasakaalustavat mõju ning juba läbi sajandite on teda sellel otstarbel kasutatud. Peale pingelist päeva endale üks soolavann lubada mõjub kogu energeetikale väga positiivselt ja puhastavalt. 

5. Looduses viibimine

Puhas metsaõhk ning looduses viibimine on kõige võimsamaks mooduseks, kuidas oma aurat puhastada. 

 

Allikas: collective-evolution.com