6 ASJA, MIDA ÜKSKI iseseisev naine kuulda ei taha

Aegade algusest on pisut viltu vaadatud naistele, kes omaette elavad, omi sihtmärke ellu viivad ja seeläbi sotsiaalsete normidega konflikti lähevad. Kuigi progress on tänaseks korralik, siis on ikka veel neid, kes iseseisvaid naisi viltu vaatavad. Tundub nagu sõltumatust mõistetakse isegi tänapäeva maailmas kuidagi valesti. Igal juhul toome teieni seitse asja, mille kuulmisest sõltumatutel ning iseseisvatel naistel absoluutselt kõrini on. 

Aegade algusest on pisut viltu vaadatud naistele, kes omaette elavad, omi sihtmärke ellu viivad ja seeläbi sotsiaalsete normidega konflikti lähevad. Kuigi progress on tänaseks korralik, siis on ikka veel neid, kes iseseisvaid naisi viltu vaatavad. Tundub, nagu sõltumatust mõistetakse isegi tänapäeva maailmas kuidagi valesti. Igal juhul toome teieni seitse asja, mille kuulmisest sõltumatutel ning iseseisvatel naistel absoluutselt kõrini on. 

Sa peaksid temaga kindlasti välja minema!

Kui oled iseseisev ning vallaline naine, siis see on asi, mida pead pidevalt kuulma. Tundub, nagu kõik teaksid, milline sinu suhteelu välja peab nägema ja kellega sa väljas peaksid käima. Suhted on keerulised ja võibolla me lihtsalt ei taha seda hetkel oma ellu?

Millal sa lapsi saada plaanid?

Bioloogiline kell on emmede lemmikteema! Olgem ausad, see, millal keegi pereplaneerimisega tegelema hakkab, on ainult tema enda asi! Mõned tahavad kohe lapsi, teised tahavad lapsi kunagi saada (aga mitte veel) ja teatud inimesed ei ole lihtsalt lapsevanemaks loodud. Ärgem unustagem, et mõndadel inimestel peituvad lastetuse taga hoopis tervislikud probleemid. Seega – ärge küsige seda!

See on tore, et oma tööle nii pühendunud oled.

Antud juhul on reeglina tegemist kahepalgelise komplimendiga. Ta küll teeb sulle komplimendi, mille taga peitub vihje sellele, et proovid karjääriga kuidagi oma eraelulisi puudusi tasa teha. Sellised “komplimendid” võite endale jätta!

Sellest pole midagi, et sul veel meest pole – küll sinu aeg ka tuleb!

Taas kord lause, mida just vallalised ja sõltumatud naised pidevalt kuulma peavad! Õnneks pole abiellumiseks kindlat vanust paika pandud – kuskil pole isegi seda kirjas, et üldse kunagi abielluma peab! Kui leiad kellegi, kellega tahad tõesti kogu oma ülejäänud elu koos veeta, siis on see imeline, aga palun, ärge korrutage seda lauset pidevalt!

Sa ei pea alati kõigega ise hakkama saama!

Ei, ei peagi, aga me tahame kõigega ise hakkama saada! Mitte, et me abi kuidagi alaväärtustaks, aga me oleme harjunud ise hakkama saama. 

Sa koostad iga kuu eelarvet?!

Jah, me oleme oma raha perenaised. Me näeme kõvasti vaeva, et seda teenida. Me tahame, et meie arved oleksid õigeaegselt makstud ja oleme uhked, kui meil iga kuu ka natukene säästmiseks jääb. 

womenworking.com