6 ÜLLATAVAT KOHTA, kust võib leida hallitust

6 ÜLLATAVAT KOHTA, kust võib leida hallitust

Hallitusetäpid ei ole üllatuseks näiteks dušikabiini servades, kuid nendest allpool toodud kohtadest ei oskaks sa küll hallitust otsida. Enne, kui olukord just väga jubedaks ei muutu. Pea siis need kohad meeles, kui soovid oma kodu ja ennast hallituse eest kaitsta.

Külmkapp

Külmikusse koguneb kiiresti ülemäärast niiskust ning sinna sattunud vedelikud ei aita probleemile just oluliselt kaasa. Mida rohkem on külmkapis niiskust, seda suurema tõenäosusega hallitus tekib. Korista siis regulaarselt külmikut.

Pesumasina tihend

Loodetavasti oled kunagi piilunud pesumasina tihendi vahele. Seal võib leiduda hallitust. Kui pesumasina ust pärast pesemist lahti ei jäeta, võib hallitus kergelt tihendi vahele koguneda. Väldi hallitust, pühkides peale igat pesukorda tihend puhtaks.

Elektriline hammashari

Elektrilise hammasharja pea võib olla viimane asi, mida oma suu lähedale soovid. Kui oled sama harja kasutanud mitu aastat, kontrolli selle ülemist ja alumist otsa. Elektriline hambahari peaks kasutuse vahel kuivama, seega peaks harjaosa vahepeal eemaldama.

Laste mänguasjad

Kas su lastel on mänguasju, mida võetakse kaasa vanni ja sauna? Peale vaadates on sellised mänguasjad puhtad, kuid sisse vaadates võib sind oodata üllatus.

Kohviaparaat

Lisaks külmkapile koguneb ka kohvikeetjasse niiskust ja pole ka ime – valad sinna ju igapäevaselt vett. Kontrolli siis aeg-ajalt, milline näeb välja veeanum. 

Kosmeetika

Kosmeetikaga tasub olla väga hoolikas, eriti kui säilitad asju duširuumis. Kui kosmeetikale on tulnud hallitusekiht, siis viska see heaga minema. 

 

allikas: countryliving.com

Sarnased artiklid