7 PÕHJUST, MIKS NAISED oma intiimpiirkonda raseerima ei peaks

7 PÕHJUST, MIKS NAISED oma intiimpiirkonda raseerima ei peaks

Karvasest intiimpiirkonnast on uus trend saamas. Selle raseerimisest ja mitte raseerimisest räägitakse väga palju. Küll öeldakse, et naised on naturaalsest välimusest oma alumisel korrusel suures vaimustuses, siis räägitakse hoopis, et see trend on kohe möödumas ning naised eelistavad hoopis siledat välimust. Kuidas sellega siis tegelikult on? Kas oma intiimpiirkonda tuleks raseerida või mitte? Toome välja seitse põhjust, miks seda teha ei tuleks! 

Karvasest intiimpiirkonnast on uus trend saamas. Selle raseerimisest ja mitteraseerimisest räägitakse väga palju. Küll öeldakse, et naised on naturaalsest välimusest oma alumisel korrusel suures vaimustuses, siis räägitakse hoopis, et see trend on kohe möödumas ning naised eelistavad hoopis siledat välimust. Kuidas sellega siis tegelikult on? Kas oma intiimpiirkonda tuleks raseerida või mitte? Toome välja seitse põhjust, miks seda teha ei tuleks! 

1. Karvad kaitsevad kõige intiimsemat piirkonda kõiksuguse mustuse ja bakterite eest.

2. Kubemekarvad kaitsevad kõiksuguste viiruste eest. Näiteks herpest ei ole võimalik partnerilt saada, kui kubemekarvad on raseerimata.

3. Kui mitte raseerida, ei pea ka muretsema sissekasvanud karvade, sügeluse või žileti poolt tekitatud marrastuste pärast.

4. Karvad kaitsevad seksides intiimpiirkonda erinevate ebameeldivate ärrituste eest.

5. Sa hoiad raha kokku, sest karvaeemaldus pole tegelikult üldse odav lõbu.

6. Naine tunneb end tegelikult karvasena naturaalsemalt ning naiselikumalt.

7. See näitab välja, millise mehega sa tegelikult koos oled. Kui see meest tõsiselt häirib, kui ta selle kohta märkusi teeb, siis tegelikult on tegemist tüübiga, kes sind ei vääri.

bustle.com