ALATEADVUSE JÕUGA kaalust alla!

ALATEADVUSE JÕUGA kaalust alla!

Kui tihti tundub sulle, et toit, mida sa sööd pole su kehale päris õige? Või miski justkui takistab sind jõudmast selle kaalunumbrini, mida sa soovid? Tõeline Mina kaaluteraapia saab aidata sul leida enda keha jaoks sobivad toidud.

Kui tihti tundub sulle, et toit, mida sa sööd, pole su kehale päris õige? Või miski justkui takistab sind jõudmast selle kaalunumbrini, mida sa soovid? Tõeline Mina kaaluteraapia saab aidata sul leida enda keha jaoks sobivad toidud.

Marissa Ra on erinevate teraapiatega juba aasta aega aidanud klientidel leida ühendust oma Tõelise Minaga. Olgu see siis tulevikuteraapia, tõelise sisemise ühenduse või hüpnoosi abil. Naise loodud kaaluteraapia aitab sinul jõuda ühendusse oma sisemise tarkusega, kust saab kätte kogu info iseendale õigete toitude valimiseks.

„Teraapia käib üsna lihtsalt,“ selgitab Marissa. „Klient on sügavas lõõgastuses ning loome ühenduse tema Tõelise Minaga. Ühendus Tõelise Minaga tähendab seda, et klient on ühenduses iseenda ja universumi täiusliku küljega, kus on olemas kogu info meie iseenda kohta.“

Mida täpsemalt teada saab?

Kaaluteraapias saab teada iseendale sobiva menüü koos sobivate kogustega. Naine selgitab, et kõik inimesed on erinevad – päris samasuguseid ei olegi ta veel kohanud. Mõnele sobivad lihatooted, mõnele ainult taimsed – aga see on kõik hästi individuaalne. Samuti saab teada, mis vitamiinid ja mineraalid jäävad puudu, millist trenni ja kui tihti sa peaksid tegema.

Kui tundub, et probleem on sügavam ja on kestnud kauem, on ilmselt tegu nihkega väärtushinnangutes. Sel juhul soovitab Marissa juurde ka hüpnoosi: „Hüpnoos on samuti lõõgastusseisund, kus su alateadvus võtab vastu terapeudi soovitused ja jätab need sulle sisse, lükates samal ajal eemale su vanad tõekspidamised“.

Mida veel on võimalik niimoodi muuta?

Hüpnoos ja meeleteraapiad on Marissa sõnul väga head aitajad – hüpnoosi abil saab alateadvuses täpselt nii palju muuta, kui klient on ise valmis muutma. Näiteks lõpetada suitsetamist, saada enesekindlamaks, vabaneda foobiast. Samuti pakub Marissa ka näiteks tulevikuteraapiat ning seanssi nimega „Ühendus Tõelise Minaga“.

„Sisemine maailm on hästi huvitav,“ ütleb Marissa. „Tegelikult on inimestel kõigil võimalik näha eelmisi elusid ja tulevikku ning vaadata enda sisse, et leida üles hävituslikke mustreid ja ka neid hakata eemaldama“. Niimoodi on ta iseendal ka enesekindlust tõstnud ja kooliaja muresid lahendanud.

Marissa kinnitab, et kui inimene on valmis iseennast muutma, saab kõike muuta. „Aga selleks peab olema inimesel täielik valmisolek,“ kinnitab ta. „Mina usun, et meie elus on määratud vaid õppetundide sisu ja see, kellega me neid koos läbime. Kõik muu on muudetav. Õppetund võib tulla pehmelt, aga kui seda ei kuula, siis ka väga suurelt ja raskelt. Aga kui see õppetund on läbi ja oled seda mõistnud, on aeg see endast lahti lasta – ka sellega saan ma aidata.“

Marissa kodulehelt http://toelinemina.weebly.com ja Facebooki lehelt Tõeline Mina saab kõige paremat infot pakutava kohta.

FB: Tõeline Mina
toelinemina@gmail.com
http://toelinemina.weebly.com