ASTROLOOG TRIIN TOBBERI kohtumine TimeWaveriga

Esmakordselt kuulsin TimeWaverist umbes aasta aega tagasi. Mõte, et on olemas targad masinad, mis suudavad haigusi diagnoosida ja organeid ravida, ei olnud mulle uus, aga selgus, et TimeWaverit ei saa siiski võrrelda tavapärase kompuuterdiagnostikaga. Selle võimalused on nii palju laiemad.

Esmakordselt kuulsin TimeWaverist umbes aasta aega tagasi. Mõte, et on olemas targad masinad, mis suudavad haigusi diagnoosida ja organeid ravida, ei olnud mulle uus, aga selgus, et TimeWaverit ei saa siiski võrrelda tavapärase kompuuterdiagnostikaga. Selle võimalused on nii palju laiemad.

Mina jõudsin TimeWaverini siis, kui enam mujalt abi ei leidnud. Olin kirjutamise ja muude töödega nii liiale läinud, et ühel hetkel käsi sõna otseses mõttes ei tõusnud arvutihiirt liigutama. TimeWaveri üks terapeute, Aivar Haller leidis mulle kiirelt aja ja nii andsingi TimeWaverile terekäe – nimelt tuleb esimese asjana asetada käsi plaadile, mille abil masin skaneerima asub. Ei mingeid nõelu, sonde ega röntgenkiiri.

Jah, ma teadsin ka enne, et kõik saab alguse mõtlemisest, aga kui oled parajasti oma haigusega üksi, ei olegi nii kerge mõista, millega oled seekord iseendas pahuksisse läinud. Vananenud mõttemalle võib ju olla mitmeid, aga milline neist just praegusel hetkel see kõige suurem energiaröövel on? Terapeut leidiski masina abiga selle mõttekonksu üles, mille külge olin rippuma jäänud. Ja mis kõige hämmastavam, TimeWaver pakkus välja ka aja, millal need mõtte- või käitumismustrid tekkinud olid – mõne koorma olin osanud päris „omaenese tarkusest” elu jooksul selga kasvatada, teiste puhul ulatusid juured kas vanemate või suisa kaugete esivanemateni. Eesmärgiks sai nüüd seoste teadvustamine ja uue harjumuse kujundamiseks tegevusplaani koostamine. Valisime koos välja need teemad, mis TimeWaveri järgi mind antud hetkel kõige enam mõjutasid ja lõime nende põhjal lihtsa ning meeldejääva fookuse.

Pärast seda algas kuuajane kaugtöö TimeWaveriga – masina enda poolt määratud ajavahemiku tagant hakkasin saama üle infovälja nii ööl kui päeval teatud impulsse, mis aitasid mul leida rahu ja tasakaalu enda sees ning seeläbi kogu organismi tasakaalu viia. Teekond algas minu enda teadlikest sammudest ning TimeWaveri poolt saadetavad impulsid olid justkui tagant tõukav tuul, mis teekonna kergemaks ja kiiremaks tegi, juhituna just minu fookusest.

Selle kuu jooksul andsin terapeudile mitmel korral tagasisidet muutunud olukorrast nii füüsilises kui vaimses tervises. Teadsin, et masinat ei peta ja see distsiplineeris tõsiselt endaga töötama. Vaheanalüüsid olid üllatavalt täpsed, kuigi need tehti n-ö üle infovälja. Üks minu sõber sai ravi ise samal ajal Indias viibides.

Igaühe teekond TimeWaveriga võib olla üsna erinev. Mina tegin esmalt läbi pika protsessi vaimsel tasandil – pole mõtet ravida sümptomeid, kui mõtte- ja käitumismalli muutmata peagi jälle sama häda käes vaevled. Kui mõttemustrid muudetud, siis hakkasin suuremat huvi tundma TimeWaver Frequency masina vastu, mis võimaldab otseses kontaktis konkreetseid kehalisi protsesse mõjutada. Nüüd tulid appi Liis Kuurme ja Malle Koppel, kes on samuti TimeWaveri terapeudid. Mitme terapeudi olemasolu eelis ongi see, et saad leida just sulle sobiva abilise – soovitan vaadata kodulehel tutvustavaid videoid ja lihtsalt tunnetada, kes neist oleks just sinu jaoks see õige inimene.

Mis on TimeWaver?

Saksamaal loodud TimeWaver™ tehnoloogia on üks alternatiivteaduse uuemaid saavutusi, mis aitab mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel. Selle abil saab analüüsida ja uurida konkreetse inimese energeetilist ja psühhoemotsionaalset seisundit. Terapeut saab TimeWaver™ seadmete abil ka füüsiliselt tervel inimesel aidata leida kujunevaid stressikoldeid ja nende põhjuseid, et juba eos vältida haiguslikke protsesse. Saksamaal kasutavad perearstikeskused TimeWaver seadmeid täiendava teraapiavormina.

TimeWaver™ seadmete kasutamine avab tervise- ja muude eluprobleemide põhjuste ning tagajärgede likvideerimisel uue dimensiooni, pakkudes inimesele võimalust holistiliselt korrastada ehk tervendada iseenda infovälja ning seeläbi ka energeetikat ja füüsilist keha.  

Rohkem infot TimeWaver™ ja terapeutide kohta leiab kodulehelt: www.timewaver.ee.

Lisaks vaata Youtube’i kanalit TimeWaver Estonia.