EILE OLI KUU LOOMINE: soodne aeg luua uusi suhteid

Pühapäeva õhtul kell 21.01 lõi taevas ennast romantikaajastu kuu. Kuu loomiseks nimetatakse aega, mil kuud pole taevas näha või on näha ainult maa varjuga kaetud kontuure. Must kuu on sama väekas abiline nagu täiskuu – siis avanevad uued võimalused, uued algused, uued plaanid ja ettevõtmised. 

Enne kuuloomise momenti on suurepärane mõte kodust kõik vanad asjad välja visata ning ühtlasi korrastada ka oma mõttemaailma. Näiteks mõtle kõikidele neile suhetele, asjadele või teemadele, millest sooviksid lahti lasta. Kujutle end seda tehes vaba ja muretuna. Pane kõik need soovid ka paberile kirja, seejärel süüta see põlema ning lase tuhal voolava veega minema kaduda. 

Kindlasti ei ole mõistlik käed rüpes istuma jääda, vaid tegeleda kõige sellega, mis sinu jaoks tähtis on. Ära pööra tähelepanu tühistele asjadele, sest raiskad oma energiat mõttetult ja võid seda tehes headest võimalustest ilma jääda. 

Kuna pühapäevast kuuloomist nimetatakse ka romantikaajastu kuuks, siis on ideaalne aeg ka uute suhete loomiseks. Et armastust oma ellu kutsuda, pead kõigepealt armastama aga iseennast. Küsi endalt, mis on kõige armastusväärsem asi, mida praegu endale teha saaksid? Vii see täide. Pea meeles ütlust, et kui üks uks sulgub, siis avaneb uus. Hoia meeled avatuna ning lase uutel võimalustel oma ellu tulla ning koputa nendele ustele, mis sinu ees avanevad. 

 

allikas: voice.fi