ELENA KANDA PROGNOOS: millal ja kuidas puhata juulis ja augustis?

3 kommentaari
ELENA KANDA PROGNOOS: millal ja kuidas puhata juulis ja augustis?

Mis te arvate, kas on võimalik planeerida oma puhkust eelkõige selle mõttega, et kaitsta ennast ebameeldivuste ja ootamatuste eest, mis võivad hakata teie plaane rikkuma? Kas on võimalik teada saada, kuidas veeta oma puhkus nii, et sellest oleks võimalik maksimaalne nauding saada? Jah, loomulikult on see kõik võimalik!

Kui kasutada inimeste kogutud teadmisi sellest, mis meid maailmas ümbritseb ja kuidas on meie elu mõjutatud astroloogiast ja numeroloogiast ning selle abil vaadata, mida meile ette ennustatakse, kasutades sealjuures ka selgeltnägemise võimeid, siis on võimalik täpselt välja arvutada, millal on parim aeg oma puhkust planeerida, millal on kõige parem minna reisile ning millal midagi teha tasub. 

Kõik need soovitused järgneva kahe kuu kohta on saadud läbi põhjaliku analüüsi, mis on koostatud minu võime abil näha tulevikku, mida on toetanud nii astroloogia kui numeroloogia. 

JUULI

Juulikuu on väga halb kuu teistesse riikidesse reisimiseks. 

1.-23. juulini tabab kogu maailma väga-väga raske periood, mil tekivad suured poliitilised konfliktid, väljaastumised, terroriaktid, ähvardused jpm probleemid, mis ei soosi välisreise. Isegi väikesed reisid toovad sel ajal endaga kaasa riske ja olukordi, mida te ei ole oodanud ega soovinud. 

24.-31. juuli on väga hea aeg puhkuseks sanatooriumis või spaas. Lõõgastav puhkus annab inimestele palju jõudu ja energiat. Alates 26. juulist on taas väga hea aeg reisima ja seiklema minna.

AUGUST

1.-6. august on aeg, mil väga paljud inimesed tunnevad ennast õnnetuna ja stressis, samuti võivad nad tunda jõuetust. Igasugused pikad reisid sellises olukorras ainult koormavad teid emotsionaalselt, mistõttu ei ole hea aeg reisile minekuks. Sellel ajal oleks hea veeta aega tegevustega, mis tõstavad teie tuju – minge näiteks rõõmsa seltskonnaga loodusesse piknikule – sellised väikesed seiklused on teile väga kasulikud. 

7.-13. august tuleb väga ohtlik aeg erinevate haiguste suhtes – suur risk on saada traumasid, mis võivad teie puhkusele negatiivselt mõjuda. Lisaks võite sattuda konfliktsesse situatsiooni, millel on väga halvad tagajärjed. Samuti võib ette tulla kummalisi ootamatusi, näiteks ei ole hotellis vabu tube või unustasite oma passi koju. Võimalikud on kõik sellised olukorrad, mida tavaliselt ei juhtu ning seetõttu ei ole kõige sobivam aeg minna kodust kaugele ja ka puhkuseks üldiselt. 

14.-20. august ei ole kõige parem aeg lennukiga sõitmiseks ja sellel perioodil peab olema väga tähelepanelik oma dokumentide suhtes, et mitte sattuda reisil ebameeldivasse olukorda. 

21.-27. august on parim aeg puhkuseks nii keha kui hingega lõõgastumiseks. Ärge plaanige selleks ajaks aktiivseid üritusi ega ka reise. 

28.-31. augustiga algab väga ilus periood romantilisteks kohtinguteks ja suheteks. Sellel ajal on suhted vastassugupoolte vahel sügavad, säravad ja ehedad. Väga hea on minna reisile või ka väikesele seiklusele. Juhul kui olete üksik, on teil just nüüd väga suur võimalus oma teise poolega kohtuda – kohtingud ja kohtumised toovad teile õnne. Lubage endale seda võimalust, et lähete reisima, isegi kui teie puhkus on juba läbi, tehke sellega rõõmu nii endale kui oma lähedastele. Väga hea periood avada oma süda armastusele ja seiklustele. 

Soovitan teil täita oma elu rõõmuga ja seda mitte ainult puhkuse ajal, elage iga päev rõõmus! Soovin teile armastust, õnne, tervist ja harmooniat igasse teie hingetõmbesse!

Elena Kanda Buduaarile

Artikkel ilmus Buduaari ajakirjas 3/2017.