ERATREENER ARGO ADERI abikaasa avaldas dieediplaani: kaal on langenud ootuspärasest rohkem

Buduaar

Maarja Kerner-Ader
Maarja Kerner-Ader — FOTO: Maarja Kerner-Ader/Instagram

Eratreener Argo Aderi imeline abikaasa Maarja Kerner-Ader on emaks kolmele poisile ning see tähendab, et vaba aja leidmine on naise jaoks tõeline mustkunst.

Sellest hoolimata on Maarja otsustanud end suveks supervormi ajada ning oma nippe jagas kaunis naine ka sotsiaalmeedias.

"Eesmärk on suveks alla võtta. Kaalunumber ei ole oluline tegelikult. Tänaseks olen langetanud kaalu ootuspärasest rohkem, ei teagi miks, aga nii nagu minul praegu kaal kukub, ei ole varem olnud. Varasemalt olen keskendunud kaloraažile, ehk iga päev korralikult toitunud ja päevas umbes 1800-2000 kalorit söönud. Trenni olen alati korralikult teinud. Aga nüüd otsustasin hoopis teist teed minna," nendib Maarja.

Nimelt lõpetas kolme lapse ema kalorite lugemise üldse ära. "Vähendasin portsu koguseid rohkem kui poole võrra. Alkoholi, jahutooteid ja suhkrut tarbin minimaalselt. Puuvilju söön ikka. Õhtul peale kella seitset söön väga kergelt ja pigem juurvilju. Üks kord nädalas on tennise trenn ja kahel korral nädalas püüan kodus trenni teha ja üks või kaks korda nädalas käin jõusaalis. See kõik on minu puhul tavaline trennirutiin," paljastab Maarja.

Maarja Kerner-Ader
Maarja Kerner-Ader — FOTO: Instagram story