Reklaam sulgub sekundi pärast

HOLLYWOODI NAISTE 3 kuuma dieedihäkki

Webmd

staarid
staarid — FOTO: 123rf.com

Hollywoodi naised teavad, kuidas hea välja näha - neil on selle jaoks palgatud eksperdid, kes neid igal sammul toetavad ja suunavad.

Millised võiksid aga olla Hollywoodi staaride kuumad dieedihäkid, mida soovitavad nende toitumisnõustajad ja eratreenerid?

Siin on kolm põnevat:

Gwyneth Paltrow äripartnerist eratreener soovitab endale iga päev lubada üks selline toidukord, kus sa sööd täpselt seda, mida sa tahad ehk siis see võib olla ka kaloririkas eine. Muu osa päevast peab aga kulgema tervislikus taktis, et kokkuvõttes oleks sinu menüü siiski tervislik.

Hollywoodi staartreener Harley Pasternak soovitab aga suuremate toidukordade vahel väikeseid vähese rasvasisaldusega snäkke nautida - rasvavaba kreeka jogurt külmutatud marjadega on tema üheks suureks lemmikuks. Harley soovitusi järgivad ka näiteks Lady Gaga, Kanye West ja Katy Perry.

Intervall-treeningu tulemusena põletad sa treener Joe Dowdelli sõnul rohkem kaloreid. Ta soovitab treenida väikeste pausidega - alguses puhka paarkümmend sekundit iga harjutuse vahel ja kui sa trenni lõpus tunned, et oled väga väsinud, siis tee pausid pikemaks. Tema õpetussõnu järgivad ka Anne Hathaway ja Claire Danes.