HÜVASTI PEAVALU: 3 vanarahvanippi

Peavalu võib rikkuda ka kõige ilusama päeva ja sageli ei saa me sinna midagi parata - kui pea hakkab valutama, siis pole muud, kui otsida abi tõhusatest vahenditest, mis seda leevendavad. Kuid mis on need tõhusad vahendid, mis tõepoolest toimivad?

Allpool toome välja kolm vanarahva nippi, mida tasub kindlasti proovida. Need sobivad ka lastele, sest tegu on igati looduslike soovitustega!

Peavalu võib rikkuda ka kõige ilusama päeva ja sageli ei saa me sinna midagi parata – kui pea hakkab valutama, siis pole muud, kui otsida abi tõhusatest vahenditest, mis seda leevendavad. Kuid mis on need tõhusad vahendid, mis tõepoolest toimivad?

Allpool toome välja kolm vanarahvanippi, mida tasub kindlasti proovida. Need sobivad ka lastele, sest tegu on igati looduslike soovitustega!

1. Looduslikud teed

Joo sooja teed meega! Väga hästi sobivad piparmünt, kummel ja ingverijuur. Teed ei tohi juua liiga kuumalt ega liiga kiiresti – lase sellel jahtuda, nii et sul oleks mugav seda juua ja ära võta liiga suuri lonkse. Lisa looduslikku mett, millele ei ole lisatud suhkrut!

2. Piparmündiga jalavann

Piparmünt mõjub rahustavalt ja aitab ka stressirohkel perioodil lõõgastuda. Tee endale mõnus jalavann ja lisa sellele piparmündiõli. Jalavann aitab peavalu leevendada ja toob meelerahu. Samal ajal võiksid sa kuulata mõnusat muusikat ja olla pigem rahulikus keskkonnas.

3. Aroomiteraapia ehk lavendliõli

Lavender aitab peavalu vastu väga tõhusalt. Võta pisut õli peopesadesse ja hõõru soojaks ning masseeri oma pead kohtadelt, kus valu eriti tugev tundub. Lavendliõli võiks panna ka oma kaelale ja kõrvade taha. Samal ajal, kui pead masseerid, hinga rahulikult sisse ja välja. Oluline on ka see, et sa istuksid mugavas asendis!

Allikas: care2.com