IGA NAISE tervise- ja naudingurituaal

IGA NAISE tervise- ja naudingurituaal

Kui mõelda tõeliselt säravale naisele, siis enamasti tuleb meil silme ette keegi, kes ei pruugi isegi olla klassikaliselt ilus, kuid kellest kumab mingit erilist sisemist sära ja tugevust. Enamasti on sellisel naistel sirge rüht ja särav silmavaade. Temas on enesekindlustust ja sisemist tugevust. Aga mis on see sisemine jõud, mis temast kiirgab? Idamaades öeldakse, et naise tugevus tuleb algenergiast, mis vaagnapõhjast mööda selgroogu üles tõuseb.

Kui mõelda tõeliselt säravale naisele, siis enamasti tuleb meil silme ette keegi, kes ei pruugi isegi olla klassikaliselt ilus, kuid kellest kumab mingit erilist sisemist sära ja tugevust. Enamasti on sellisel naistel sirge rüht ja särav silmavaade. Temas on enesekindlust ja sisemist tugevust. Aga mis on see sisemine jõud, mis temast kiirgab? Idamaades öeldakse, et naise tugevus tuleb algenergiast, mis vaagnapõhjast mööda selgroogu üles tõuseb.

Tõsi on, et vaagnapõhjalihased on tuumik, millel seisab lülisammas ja millele toetub siseelundkond. Uuringud näitavad, et tänapäeval on istuva eluviisi ja vähese liikumise tulemusel see ürgne tugevus naistel nõrk, mis toob kaasa hulgaliselt probleeme nii tervises kui seksuaalelus. Vaagnapõhjalihased nõrgenevad aja jooksul seoses laste sünni ja vanusega. Nende toonus langeb, kuid kuna vaagnapõhjalihaste toonusega on otseselt seotud seksuaalsus ja üldine tervis, siis tasub teemaga tegeleda, et toonus taastada.

Sellest räägitakse küll aina rohkem ja rohkem, kuid reaalsus on see, et  treeninguni jõuavad vähesed. Regulaarseid harjutusi peaksid aga tegema kõik ja see ei ole isegi keeruline, kui see harjumuseks saab.

Igapäevaseks harjumuseks võiks olla see, et istudes kas tööl, kohvikus või kodus teleka ees pingutad-lõdvestad vaagnapõhjalihaseid. Pingutad-lõdvestad, pingutad-lõdvestad, unustamata rahulikku ja sügavat hingamist. Märkad, kuidas märkamatult su selg läheb sirgemaks, pea püsti ja silmanurka ilmub kelmikas säde. Su energia tõuseb ja sellega koos toonus ning enesekindlus. Lisaboonusena tõuseb seksuaalsus ja iha. See on minimaalne, mida enda jaoks teha võid. Treeningu tõhusus tõuseb kordi, kui kasutad lihaste toonuse tõstmiseks abivahendit, näiteks jaadist või muust kristallist muna. Looduslik muna teeb harjutused tõhusamaks ja nautimisvõime suuremaks. See väike imevidin on kui väike ahvatlus, mis märkamatult tervise toob.

Mis munaga on tegemist?

Jadeiidist muna on sügavroheline kalliskivi, mis kutsub end kätte võtma ja peo vahel keerutama. Võrreldes erinevate tupekuulide ja muude abivahenditega on loodusliku kivi naturaalsus, soojus ja energeetilised omadused just peamisteks eelisteks. Öeldakse, et praktikas kasutatavate kivist munade materjalil on oluline tähtsus. Idamaades, kus tao meistrid on tuhandeid aastaid õpetanud munadega treenimist, soovitatakse esimeseks munaks valida jadeiit, mis keskendub naiseks olemise tuumale. Jadeiit on Hiina pühakivi, mille mõjuväljas on ühinenud naielik tundlikkus ning oskus elada iseenda ning loodusega harmoonias. Looduslikul jadeiidil on omadusi, mis kosutavad neere ning südant, ergutavad ainevahetust ning vereringet, tasakaalustavad vererõhku ning närvisüsteemi. Lisaks sellele aitab see avada ning tasaskaalustada südametšakrat ning tervendada inimest tunnete tasandil. Kui see tundub kõik kauge ja ebamaine, siis üks väga oluline kasutegur on see, et jadeiidist munade pidev kasutamine aitab naistel kogeda võimsamaid ning järjestikulisi orgasme. See on kindlasti midagi, mille nimel pingutada tasub. Et olla tundlik ja tervisest pakatav. 

Lisaks leevendab treenimine seljavalu ja ristluude tugiprobleeme, hoiab ära emaka ning tupeseinte allvajet, lahendab uriinipidamatuse probleeme ning tasakaalustab vaagnapõhja- ning siseelundeid.

Kasutajad kommenteerivad:

Anneli (38):  Teema tundus intrigeeriv ja otsustasime koos sõbrannaga munad osta, et proovida. Alguses oli entusiasm väga suur ja mina treenisin küll igapäevaselt. Üsna varsti andis mees märku, et seksuaalelu oli sootuks teistsuguseks muutunud – kirglikumaks ja lähedasemaks. Samuti nauding oli hoopis teistsugune kui varem. Nüüd treenin harvem, kuid iga nädal vähemalt korra või paar, sest lihtsalt näen, kui palju see muudab. Sõbrannal oli ka terviseprobleeme, millele lahendust otsis ja alles äsja rääkisime, kui tänulik ta on, et ta neile ilma kirurgilise sekkumiseta lahenduse leidis. 

Helen (32) jôudis munaga treenimise juurde seoses sooviga otsida lahendust alaseljavaludele. “Olin käinud kiropraktiku juures, kes tuvastas vale rühi ning nõrgad vaagnapõhjalihased. Keha ei saanud vaagnast tuge.” See olukord oli Helenil tekkinud peale kahe lapse sünnitamist juba viis aastst tagasi, aga kiire elutempo ei lasknud tekkinud murega varem tegeleda. “Kiropraktiku soovitus oli korrigeerida kehahoidu ning tegeleda harjutustega, mis aitavad vaagnat taas toonusesse saada. Selleks soovitas harjutusi nii munaga kui ka pilatest”. Nüüdseks on harjutamise alustamisest möödunud kolm kuud ja vaagnapõhjalihased on tugevamad ning seljavalud vähenenud. “Ma alustasin vaikselt, igal päeval 10 minutit munaga, nüüd saan juba pilatest munaga teha. Ma kindlasti jätkan, sest tervislik seisund on oluliselt paranenud. Aga kindlasti ka tundlikkus seksuaalvahekorras, mis on samuti suureks boonuseks.”

JadeEgg treeningu kasutegurid:

▪ Treenimine JadeEgg munadega hoiab seksuaalorganeid toonuses, pinguldab vagiinat ja aitab taastuda sünnitustest.

▪ Parandab verevarustust ja hormonaalsüsteemi toimimist.

▪ Suurendab orgasmide kogemise võimet ja seksuaalset naudingut armatsemisel.

▪ Sa avastad, et Sul on lisaks G-punktile veel mitmeid teisi tundlikke punkte. 

▪ Kasvab vaagnapõhjalihaste toonus, mis aitab ära hoida alaseljavalude tekkimise.

▪ Hoiab ära uriinipidamatuse probleemid ja emaka allavaje.

▪ Säilitab seksuaalorganite loomuliku niiskutaseme ja tervisliku bakteriaalse keskkonna.

▪ Suurendab eluenergia liikumist üles teistesse tšakratesse, mis parandab üldist heaolu ja õnnelikkust.

▪ Säilitab nooruslikkuse ja elujõu, mille olemasolust sa polnud isegi teadlik.

 

Buduaar.ee