ILUSA NAISE 3 nippi: neid võiks iga päev kasutada

Ilu on naiste jaoks äärmiselt oluline ja mitmetahuline teema, millest ei saa üle ega ümber ning mis seal salata - terve maailm on iluga seotud ning lisaks on sellele rajatud ka terve moetööstus. Ent, mida teha, et ilus ja nooruslik välimus säiliks ka siis, kui sa pole enam kahekümneaastane?


Ilu on naiste jaoks äärmiselt oluline ja mitmetahuline teema, millest ei saa üle ega ümber ning mis seal salata – terve maailm on iluga seotud ning lisaks on sellele rajatud ka terve moetööstus. Ent mida teha, et ilus ja nooruslik välimus säiliks ka siis, kui sa pole enam kahekümneaastane?

Allpool on välja toodud kolm ilunippi, mida võib pidada tänapäeva generatsiooni päästjateks – seda muidugi juhul, kui sa neid järgid:

1. Liikumine

Elu ei seisne istumises, ent siiski veedavad paljud meist enamuse ajast just selles asendis. Ilusa jume, tugeva tervise ning vastupidava organismi nimel tuleks iga päev värskes õhus liikuda ja seda aastaringselt. Muuda liikumine osaks oma päevast!

2. Söömine

Kui kõht on täis, pane kahvel käest – nii lihtne see ongi. Organism ei vaja meeletutes kogustes toitu, küll aga vajab ta väärtuslikke toitaineid, mis varustaksid organismi vitamiinide, mineraalainete ja mis kõige olulisem – makrotoitainetega. Valgud, head rasvad ning aegaselt imenduvad süsivesikud on ilusa välimuse pandiks.

3. Elu mõte

Leia endale eesmärk! Mis on see, mis teeb sind õnnelikuks ja millega sa tahaksid tegeleda? Jäta kõrvale kõik need asjad, mida sa tegelikult üldse teha ei taha ning keskendu sellele, mis on sinu jaoks põnev, oluline, intrigeeriv! Astu oma mugavustsoonist välja – alles siis hakkavad juhtuma need asjad, millest sa unistanud oled.

Allikas: higherperspectives