IMELINE SALENDAV TEE, mis viib nädalaga taljelt 5 sentimeetrit

Täna on sinu õnnepäev, sest me avaldame sulle võimsa retsepti, mis aitab su kaalualandamise protsessi kiirendada ja puhastab su keha mürkidest. See kodukootud tee on uskumatult efektiivne ja sa võid kindel olla, et peale proovimist soovitad seda ka oma sõpradele.

Täna on sinu õnnepäev, sest me avaldame sulle võimsa retsepti, mis aitab su kaalualandamisprotsessi kiirendada ja puhastab su keha mürkidest. See kodukootud tee on uskumatult efektiivne ja sa võid kindel olla, et peale proovimist soovitad seda ka oma sõpradele.

Selle imelise tee valmistamiseks vajad vaid kolme koostisosa, mis sul arvatavasti isegi juba köögikapis olemas on ning 15 minutit vaba aega. Antud retsept on väga lihtsalt valmistatav ja sellega saab hakkama igaüks – järgi lihtsalt juhiseid! Sa pead tegema nii: keeda 800 ml vett ja seejärel lõpeta kuumutamine. Lisa 1 kaneelipulk, 3 loorberilehte ja üks kohvilusikatäis rohelist teed ning kata anum. Lase joogil 15 minutit katte all seista.

Kuidas aga teed juua, et tulemus oleks parim?

Teed peaksid jooma kolm korda päevas, kuid veendu, et jooksid esimese tassitäie hommikul tühja kõhu peale. Teine tassitäis joo peale hommikusööki või enne lõunasööki ning kolmas enne magamaminekut. Kolm korda päevas – lihtne! See kodune imejook aitab sul põletada rasva kriitilistelt kehaosadelt nagu kõht, reied ja tagumik ning esimesi edu märke peaksid nägema juba nädalaga. Seda elustiili on proovinud paljud inimesed ja enamik neist ütleb, et on kaotanud taljelt üle 5 sentimeetri juba nädala ajaga.

Proovi järele!

Allikas: Healthylifetricks.com