Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

JALGADE VAHATAMISE 8 tähtsat reeglit

Kõige lihtsam ja teisalt ka tüütum meetod, kuidas jalakarvadest lahti saada, on raseerimine - seda tuleb teha väga tihti ja alati on oht endale sisse lõigata. Seega otsustavad paljud naised jalgade vahatamise kasuks, ent ka siinkohal on teatud ohud ja soovitused, mida järgida tasuks!

Kõige lihtsam ja teisalt ka tüütum meetod, kuidas jalakarvadest lahti saada, on raseerimine – seda tuleb teha väga tihti ja alati on oht endale sisse lõigata. Seega otsustavad paljud naised jalgade vahatamise kasuks, ent ka siinkohal on teatud ohud ja soovitused, mida järgida tasuks!

Jalgu on võimalik ka kodus vahatada, kuid esimest korda võiks seda siiski professionaali juures teha. Nii saad aimu sellest, kuidas protsess välja näeb ja kas see üldse sobib sulle! 

Allpool on kaheksa fakti, mida sa jalgade vahatamise kohta teada võiksid:

1. Vahatamine on valulikum kui raseerimine.

2. Vahatamine on raseerimisest parem seetõttu, et see eemaldab karvad naha alt ning nõrgestab karvanääpsu, mistõttu kasvab karv tagasi aeglasemalt ja see muutub ajapikku nõrgemaks.

3. Vahatama ei tasu minna siis, kui sul on päevad, sest sel perioodil on nahk eriti tundlik ja kogu protsess on veelgi valulikum.

4. 24 tundi peale vahatamist ei tasu minna sauna, trenni, solaariumisse ega randa, sest nahk on väga tundlik. Lase oma nahal vahatamisest toibuda!

5. Enne vahatamist tuleks lasta jalakarvadel kasvada umbes 1 cm pikkuseks, sest nii saab parima tulemuse. Jalakarvade kasvatamine ei ole küll meeldiv, ent teistmoodi head tulemust ei saa.

6. Kui sa kardad valu, siis ei tee halba, kui enne vahatama minekut ühe valuvaigisti võtad.

7. Enne vahatama minekut ära ärrita oma nahka – ära kasuta koorivaid kreeme ega dušigeeli, ära mine solaariumisse.

8. Kui nahale tekib peale vahatamist ebaloomulik ärritus või paistetus, võta koheselt ühendust nahaarstiga! 

 

Millist jalakarvade eemaldusmeetodit sina eelistad?

 

Allikas: Huffingtonpost.com

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness