JONNAKAS TSELLULIIT: kas sellest on üldse võimalik lahti saada?

JONNAKAS TSELLULIIT: kas sellest on üldse võimalik lahti saada?

Tselluliit on enamike naiste probleemiks ning kellel see on, teab, et sellest lahti saamine pole sugugi kergete killast. Mõnikord võib lausa tekkida küsimus, kas sellest on üldse võimalik lahti saada?

Tselluliit on enamike naiste probleemiks ning kellel see on, teab, et sellest lahtisaamine pole sugugi kergete killast. Mõnikord võib lausa tekkida küsimus, kas sellest on üldse võimalik lahti saada?

Toetudes 2014. aastal tehtud statistikale, siis 84-98 protsendil naistest on tselluliit ja seda juba sünnist saati. Tselluliit kaob lapseeas ära, kuid ilmub uuesti teismeeas ja just siis hakataksegi sellega võitlema. Paraku teavad eksperdid öelda, et kõikvõimalikest kreemidest ja ravimeetoditest pole tegelikult mitte mingit kasu, sest tselluliidist ei olegi võimalik täielikult lahti saada.

Eksperdid kinnitavad lausa, et tselluliit on pärilik. Kui su emal on tselluliit, siis ei pääse sellest ka sina ning vähendada on seda võimalik ainult kaalu langetades, kuid isegi siis ei kao see täielikult ära.

womansday.com