Reklaam sulgub sekundi pärast

KAIRE VILGATS kommenteeris avameelselt rinnavähi avastamise tagamaid

Buduaar

Kaire Vilgats
Kaire Vilgats — FOTO: Kaire Vilgats/Instagram

Oma sünnipäeva tähistav särav lauljatar Kaire Vilgats soovis just nüüd, oma sünnipäeval, anda avalikkusele teada, et ta on tänaseks seljatanud rinnavähi.

Oma mõtted antud teemal pani Vilgats kirja sotsiaalmeediasse, kus ta jagab avameelselt rinnavähi avastamise tagamaid. "Läksin ise arstile, kuna tundsin, et paremas rinnas on varem healoomuliseks kasvajaks tunnistatud moodustis suurenenud. Mammograaf leidis aga väikse kahtlase tüki hoopis vasakust rinnast. Kohe hakati toimetama - ultraheli, magnetresonantstomograafia, biopsia, kirurgivisiit, nukleaarmeditsiiniosakond, 19. detsembril haiglasse, lõikus, taastumine. Kuna kasvaja oli tõesti väike, siis kogu rinda ära ei lõigatud. Siiski jäi sellest järele arm ja väike süvend, rind on väiksem," tõdeb Kaire.

Lauljatar avaldab ühtlasi ka siirast tänu meie arstidele. "Olen äärmiselt tänulik Mammograaf Radioloogiakliiniku ja PERH-i hoolitsevale personalile ja arstidele, kes tõesti hoole ja armastusega minu selle perioodi aitasid läbi elada. Jah, jäänud on veel poole aastane tabletikuur ja kiiritusravi selleks, et vähk tagasi ei tuleks, kuid põhiline, et olen vähivaba ja terve!"