KANEPIST SAAB IMEROHI menstruatsioonivalude vastu

Näitlejanna Whoopi Goldberg avalikustas, et ta on loonud koostöös kanepiärinaise Maya Elisabethiga ettevõtte Whoopi & Maya meditsiinilise kanepi tootmiseks, mis on mõeldud menstruatsiooni-aegsete ebameeldivate sümptomite leevendamiseks. 

Näitlejanna Whoopi Goldberg avalikustas, et ta on loonud koostöös kanepiärinaise Maya Elisabethiga ettevõtte Whoopi & Maya meditsiinilise kanepi tootmiseks, mis on mõeldud menstruatsiooniaegsete ebameeldivate sümptomite leevendamiseks. 

Ameerikas California osariigis, kus meditsiiniline kanep on legaalne, tulevad müügile THC-d sisaldavad suupisted, tinktuurid, kehakreemid ja vannileotised, mis leevendavad menstruatsioonivalu.

Uue äri loomiseni jõudis Whoopi Goldberg tänu sellele, et ta leevendab oma glaukoomi peavalusid just meditsiinilise kanepi abil. “Ma võtan seda kõike rahulikult. Ma ei taha, et inimesed arvaks, et see on mingi nali – naiste jaoks pole ses midagi naljakat,” kommenteeris tuntud näitleja. 

Menstruatsiooniaegsed kõhukrambid või tuikav valu võivad pesitseda alakõhus või ka seljas, mõjutades naisi nii enne menstruatsiooni algust kui ka selle kestel. Valuga võib kaasneda ka iiveldus, kõhulahtisus, peavalu, pearinglus, mis sõltuvalt inimesest võivad oma tugevusega lausa igapäevaste toimingute tegemist häirida.

Paljud erinevad uuringud on tõestanud, et kanep võib olla tõhus kroonilise valu vaigistaja, mis parandab und ning vähendab ärevust ning depressiooni. 

“Mul on tütar ja kaks tütretütart, kes on minult pärinud kohutavad menstruatsioonivalud,” tunnistas Goldberg. “Kuna ma olen kanepit juba aastaid suitsetanud, rääkisin paljude marihuaanaäris töötavate meestega sellest, et toota midagi sarnast naistele menstruatsioonivalu leevendamiseks. Suuremal osal meestest pole õrna aimugi, mis menstruatsioon on ja mida see naise jaoks tegelikult kaasa võib tuua!” 

huffingtonpost.com