KAS SINA KANNAD valesid aluspükse?

7 kommentaari
KAS SINA KANNAD valesid aluspükse?

Intiimpiirkond vajab õhku ning siinkohal on väga oluline valida õiged aluspüksid, mis lasevad hingata ning ei sooni. Nahasõbralik pesu aitab vältida higistamist ning ebameeldivate bakterite ja haisu tekkimist. Sünteetilisest materjalist aluspüksid võivad küll ilusad olla, ent need võivad intiimpiirkonnale üsnagi halvasti mõjuda.

Intiimpiirkond vajab õhku ning siinkohal on väga oluline valida õiged aluspüksid, mis lasevad hingata ning ei sooni. Nahasõbralik pesu aitab vältida higistamist ning ebameeldivate bakterite ja lõhna tekkimist. Sünteetilisest materjalist aluspüksid võivad küll ilusad olla, ent need võivad intiimpiirkonnale üsnagi halvasti mõjuda.

Seega, millised on õiged aluspüksid? Õige vastus on puuvillasest materjalist püksikud, mis on mugava lõikega. Soojal ajal kipume me kergelt higistama ning seetõttu tuleks just praegu pöörata tähelepanu ka sellele, millest sinu aluspesu valmistatud on. Sünteetilisest materjalist aluspüksid võiks poeriiulile jätta – need võivad intiimpiirkonnas probleeme põhjustada. Ka õige lõige on tähtis – stringid võivad nahale löövet tekitada! Mugav lõige ja hea materjal on aluspükste valikul kõige olulisem.

Valed aluspüksid ei lase nahal hingata, tekitavad ebameeldivat ärritust ja punetust ning seda ei taha ükski naine.

Allikas: youbeauty.com