KÕHT SALEDAKS JA SEKSIKAKS: 10 rasva põletavat harjutust

KÕHT SALEDAKS JA SEKSIKAKS: 10 rasva põletavat harjutust

Seksikad kõhulihased ja sale talje ei pea jääma pelgalt kättesaamatuks unistuseks – see on palju lihtsam kui sa arvad. Sa ei pea selleks minema jõusaali, ega jooksurajale. Piisab, kui sa teed järjepidevalt iga päev kümme minutit järjest kindlaid harjutusi ning loobud suhkrust!

Seksikad kõhulihased ja sale talje ei pea jääma pelgalt kättesaamatuks unistuseks – see on palju lihtsam, kui sa arvad. Sa ei pea selleks minema jõusaali ega jooksurajale. Piisab, kui sa teed järjepidevalt iga päev kümme minutit järjest kindlaid harjutusi ning loobud suhkrust!

Allpool olevas videos näidatakse ette kümme väga tõhusat harjutust, mis aitavad kõhulihased toonusesse saada. Need treenivad ka alakõhtu ja külgmisi lihaseid. Vaata esmalt video üle, pane trenniriided selga ja võta vastu see väljakutse – sul ei ole midagi kaotada.

Tee neid harjutusi pooltühja kõhuga või isegi pigem tühja kõhuga – nii ei hakka kõht valutama. Oluline on kõiki harjutusi teha keskendunult – iga liigutus treenib sinu kõhulihaseid ainult sellisel juhul, kui sa pingutad. 

Harjutuste sooritamiseks ei ole vaja midagi muud peale trenniriiete, treeningmati ning pealehakkamise. 

Pehme pinna peal neid harjutusi teha ei ole mõtet, sest siis need lihtsalt ei treeni sinu kõhulihaseid! 

Loobu suhkrust ja rämpstoidust ning tulemused on peagi näha.

Video on lisatud allpool!