KÕHURASV PÕLEMA: üks söök, mis kiirendab rasvapõletust

Enamik naisi on vähemalt kord elus proovinud mõnda dieet või paastu ning selles absoluutselt läbi kukkunud ja kokkuvõttes on tagasi tulnud nii kaotatud kilod kui ka paar ootamatut lisakilo. Selleks, et kõhurasvast lahti saada, ei ole tegelikult sugugi vaja pidada ekstreemseid dieete, küll aga tuleb oma menüüs vajalikud muudatused sisse viia.


Enamik naisi on vähemalt korra elus proovinud mõnda dieeti või paastu ning selles absoluutselt läbi kukkunud ja kokkuvõttes on tagasi tulnud nii kaotatud kilod kui ka paar ootamatut lisakilo. Selleks, et kõhurasvast lahti saada, ei ole tegelikult sugugi vaja pidada ekstreemseid dieete, küll aga tuleb oma menüüs vajalikud muudatused sisse viia.

Kui eesmärgiks on rasvaprotsenti madalamaks saamine ning ühtlasi ka lihastoonuse tõstmine, siis on parimaks lahenduseks väherasvane liha ehk teisisõnu valk! Põhjus on lihtne – valk on lihaste kasvuks hädavajalik ning mida suurem on keha lihasprotsent, seda kiiremaks muutub ainevahetus ning seda rohkem kaloreid inimese organism kulutab. Ühtlasi täidab väherasvane liha korralikult kõhtu ning aitab rasvapõletusele kaasa.

Pole ka ime, miks fitnessiga tegelevad naised just kanafileed tarbivad – tegu on puhta toiduga, mis toidab eelkõige just lihaseid ning aitab rasvaprotsenti madalaks viia.

Parimaks valikuks on kana ja kalkun, sest mõlemad on kõrge valgusisaldusega ning samas madala kaloraažiga.

Allikas: shape