Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

KOHVIJOOJATE RINNAD muutuvad iga päevaga aina väiksemaks

Hiljuti tehtud uuringust selgus, et ainult kolm tassi kohvi päevas kahandab naiste rindu! Uskumatu, kas pole? Uuringu käigus jälgiti 300 naist, nende rinnaümbermõõte, korvi suurust ning seda kui palju kohvi need naised tavaliselt päeva jooksul tarbisid. 

Hiljuti tehtud uuringust selgus, et ainult kolm tassi kohvi päevas kahandab naiste rindu! Uskumatu, kas pole? Uuringu käigus jälgiti 300 naist, nende rinnaümbermõõte, rinnakorvi suurust ning seda, kui palju kohvi need naised tavaliselt päeva jooksul tarbisid. 

Selgus, et vaid kolmest tassist kohvist päevas piisab, selleks et rinnad kahanema hakkaksid. Nende naiste puhul, kes jõid rohkem kui kolm tassi kohvi päevas, oli kahanemine veelgi märgatavam. Teadlased kinnitasid, et kohvi tarbimise ja rindade suuruse vahel on kindel seos. 

Rootsis asuva Lundi Ülikooli õppejõud Helena Jarnstroem ütles, et kohvi joomisel on naise rindadele suur mõju. Tema sõnul pole muretsemiseks siiski põhjust, sest rinnad ei kao kohvi tarbimise tõttu üleöö kuskile, küll aga muutuvad need ajapikku aina väiksemaks. 

Õnneks on kohvi tarbimise ja rindade vahel leitud ka üks positiivsem seos. Nimelt aitab regulaarne kohvi tarbimine vähendada rinnavähi tekkimise tõenäosust. 

healthylifetricks.com

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness