KUUM KAADER: Maarja Kerner-Ader rääkis kuidas ta end supervormi ajas

KUUM KAADER: Maarja Kerner-Ader rääkis kuidas ta end supervormi ajas
erakogu

Maarja Kerner-Ader avaldas sotsiaalmeedias oma kaalulangetusteekonna loo ning kuidas ta sünnituseelse figuuri saavutas.

Maarja kirjutas Instagramis avaldatud foto all, et enamik inimesi mõtlevad, et kuna ta on Argo abikaasa, on ta söögilaual ainult kana ja salat ning hantlid laua all alati olemas, kuid naine tõdes, et nii see pole.

“Ikka nii on, et pärast 3 pisikest järjestikust last oli end mega raske kätte võtta. Nii hea oli hommikuti kohvi kõrvale saiakest lubada ning päeval mitte mõelda, mida sööma peab vaid lihtsalt suvaliselt süüa, nii need lisakilod tulevadki, kiirelt – nagu enamikel inimestel.

Seniks kuni ükspäev tegin otsuse, et tahan olla täpselt sellise kehaga nagu enne lapsi ning ollagi oma lastele selline emme, kes tunneb end oma kehas hästi. Kõige tähtsam ju ongi, et oma peegelpilt meeldiks, siis oled Sina õnnelik ja on pere ka,” avaldas ta.

Maarja jätkas: “Läks aega ikka mitu kuud, toitumiskava, trennid jne, püüdsin kogu aeg jälgida Argo ja Kaisa toitumise nõuandeid ning seda, et alati tuleb leida võimalused, kuidas hästi teha, mitte vabandusi, miks ei saa teha … (Kaisa sõnad).

Ühesõnaga kerge polnud, aga tulemusega olen rohkem kui rahul. Nii palju abilisi muidugi sellel teekonnal olnud. Olen ise enda kõige suurem motivaator, suudan alati kõike, mida tahan ja teen kõik selleks, et saavutada tulemusi, mida tahan, seega täiskäigul edasi.”

 

Sarnased artiklid