LIIGNE AVOKAADO SÖÖMINE põhjustas naisel kohutava tervisehäire

4 kommentaari
LIIGNE AVOKAADO SÖÖMINE põhjustas naisel kohutava tervisehäire

Avokaado näol on tegu ülimalt tervisliku ja toitva viljaga, mis võiks kindlasti menüüs aukohal olla, ent leidub ka inimesi, kelle organismiga see ei sobi ning kes peavad selle imelise vilja tarbimist piirama. Londonist pärit 23aastane Anna Rhodes oli harjunud iga päev avokaadot sööma kuni ühel hetkel põhjustas see talle kohutava reaktsiooni, mille tulemusena arvati isegi, et ta on rase.

Avokaado näol on tegu ülimalt tervisliku ja toitva viljaga, mis võiks kindlasti menüüs aukohal olla, ent leidub ka inimesi, kelle organismiga see ei sobi ning kes peavad selle imelise vilja tarbimist piirama. Londonist pärit 23aastane Anna Rhodes oli harjunud iga päev avokaadot sööma, kuni ühel hetkel põhjustas see talle kohutava reaktsiooni, mille tulemusena arvati isegi, et ta on rase.

Nimelt selgus, et avokaado söömine põhjustas naisel niivõrd palju gaase, et kõht paisus lausa õhupallisuuruseks ning võõrad inimesed arvasid, et ta on lapseootel. Anna meenutab, et algul, kui ebameeldiv reaktsioon tekkis, kahtlustas ta piimatooteid ja gluteeni ning jättis oma menüüst kõik need toidud välja. Vahepeal oli tal väga raske leida asju, mida süüa, sest kõht oli pidevalt paistes ning alles siis selgus, et hoopis süütuna tunduv avokaado oli see, mis tervisehädad kaasa tõi.

Neid, kes luuvilju süüa ei saa, on vähe, ent tõepoolest on võimalik, et just avokaado sarnased viljad põhjustavad seedehäireid ning võivad kaasa tuua suure paistetuse.

Anna tõdeb, et kui ta lõpuks avokaado söömisest mitmeks kuuks loobus, rahunes ka kõht ning kõik sai korda. Kui varem sõi ta iga päev ära ühe avokaado, siis nüüd piirdub ta ühe viljaga nädalas ja see tervisele halba mõju ei avalda.

Täpselt nagu gluteen ja laktoos avaldavad mõnel inimesel häirivaid valusid ja paistetust, võivad ka luuviljalised sellist mõju avaldada.

Allikas: dailymail.co.uk