Reklaam sulgub sekundi pärast

LIIS LEMSALU avameelselt: ma näen, kui paljud vaevlevad samade probleemide küüsis

Kolmekas

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Liis Lemsalu/Instagram

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu on oma elus viimaste aastate raames nii mõnedki muudatused sisse viinud.

Kõik need muudatused on ühel eesmärgil - et tunda end oma kehas õnnelikuna ja olla terve.

Nimelt rääkis Lemsalu "Kolmeka" saates oma haigusest, milleks on endometrioos. Selle haigusega elamine ongi põhjus, miks Liis oma tervise esiplaanile on seadnud ning näiteks ka alkoholist on ta loobunud. "Ma tundsin, et ma teen hästi palju oma tervise nimel. Väga paljud nüüd juba teavad, et mul on selline haigus nagu endometrioos. See on hormonaalne kõrvalekalle ehk sul on östrogeeni natuke liiga palju. Seda leidub kõikides sünteetilistes ainetes, plastmassis, kodutarvetes, kosmeetikas. Seda on paratamatult liiga palju ja ma olen mõelnud, et mida ma saan teha, et hoida oma keha veel paremini tasakaalus. Mõtlesin, et ma proovin ja vähendan neid pluss alkoholis on ka östrogeeni! Sealt ka põhjus, miks ma ei tarvita," selgitas Lemsalu.

Kõik, mis sisaldab kunstlikke aineid, on Liisi elust peaaegu väljas - ta kasutab üksnes looduskosmeetikat, eelistab puhast toitu. "Üritan vaikselt välja vahetada toksilisi asju. Ma täiesti 100% ei ole veel seal, aga ma tõesti üritan hästi palju teadlikumalt suhtuda tervise asjadesse," möönab ta.

Liis sõnab, et tema hormoonsüsteem käib päris palju üles-alla ja ta teab, et ta pole ainus naine, kes selle murega kimpus on. "Ma näen, kui paljud vaevlevad samade probleemide küüsis!"