LIIS LEMSALU kutsub noori juba sel reedel We Run Tallinnale jooksma!

Juba sel reedel, 8. spetmebril antakse start Eesti ägedaimale noortejooksule We Run Tln. SEB Tallinna Maratoni raames peetav Nike noortejooks meelitas möödunud aastal 5 km rajale 2500 noort ning sel aastal oodatakse sellele numbrile jõudsat kasvu. 

Nike noortejooks viib jooksjad seekord uut rada mööda Vabaduse väljakult linnatänavate ja pargiteede kaudu vanalinna, sealt Raekoja platsile ning Harju tänava kaudu tagasi. Kogu trass on täis üllatusi, rajal on ergutuspunktid ning jooksjate jaoks veel mitmeid põnevaid energiasüste.

Lauljatar Liis Lemsalu innustab omalt poolt noori sporti tegema! Liis lisab, et tema jaoks on just jooksmine see, mis puhastab mõtteid ning hetk, mil saab end välja lülitada ja iseendaga olla. „Aga miks just We Run Tln jooksust soovitan osa võtta, sel on lihtne põhjus: üksinda saab kogu aeg joosta, aga sõpradega koos elamust nautida on eriline,“ kinnitab Liis.

Lisaks jooksukogemusele saavad osalejad kaasa ka Nike jooksusärgi ja medali, mille pärast 5 km läbimist kaela riputada saab. Seekord pakub T-Shirt Store Nike telgis ka särgi disainimisteenust – nimelt saad särgile lisada ka oma nime, enda tiimi nime ja muid lahedaid ikoone. Printimine toimub Nike pop-up-telgis Vabaduse väljakul kuni võistluspäeva lõunani.

Nii enne kui pärast starti toimub Vabaduse väljakul kontsert, kus astuvad üles Daniel Viinalass & bänd, Reket ja Liis Lemsalu koos bändiga. 

Koos noortega on stardijoonele end seadmas mitmed Eesti kuulused, nende hulgas Juss Haasma, Kristel Aaslaid, Gertu Pabbo, Rainer Olbri (Metsakutsu) ning noorsportlased Kreete Verlin ja Robin Nool.

Jooksule saab registreeruda SIIN.

Üleskutse video Liis Lemsalust.