MEESTE AUS ARVAMUS: 3 iluviga, mis neile üldse korda ei lähe

Naised on oma välimuse osas tihtipeale äärmiselt kriitilised ning vigu nähakse isegi seal, kus keegi neid vaadatagi ei oska, märkamisest rääkimata. Meeste ja naiste nägemus ilust on aga erinev ning selgub, et asjad, mida naised oma välimuse juures põdema kipuvad, on meeste silmis täiesti tühised.

Allpool on välja toodud kolm naise välimusega seotud asja, mis mehe silmis ei kuulu sugugi iluvea alla:

1. Pikkus

Paljud naised on mures oma pikkusega – kes peab end liiga lühikeseks, kes liiga pikaks. Vaadatakse oma jalgu ja mõeldakse, et need on inetult lühikesed, kuid mees ei vaata seda kunagi nii. Mehed vaatavad üldpilti ja kui jalad sellega kokku sobivad, ei huvita neid detailid üldse.

2. Rinnad

Võiks arvata, et meestele meeldivad ainult suured rinnad, aga see pole sugugi nii. Ilu on vaataja silmis ning kui mees naisesse armub, siis rinnad tulevad komplektiga kaasa, olgu nad millised tahes. Küll aga on mehed tihtpeale öelnud, et kunstrinnad neile käega katsudes ei meeldi. 

3. Kehakuju

Naise kehakuju on üldiselt kas pirn või õun ning paljud naised vaevavad ennast oma kehakujule mõeldes ja vigu otsides. Kes vihkab oma oma taljet, kes istmikku või hoopis reitel olevat tselluliiti. Mehed ei vali aga kunagi naist kehakuju järgi ja neid absoluutselt ei huvita, kas sinu keha on kategoriseeritud pirni või õuna alla.

Allikas: sheknows