MIDA SINU SÜNDIMISE KUUPÄEV sinu kohta paljastab?

MIDA SINU SÜNDIMISE KUUPÄEV sinu kohta paljastab?

Numbrid omavad maagilist tähendust ning need võivad meid mõjutada mitmel erineval moel. Ka see, millisel kuupäeval sa sündinud oled, omab märkimisväärset tähendust. Tunnustatud numeroloog Michelle Buchanan pani kõik kuupäevad ritta ning tõi välja põneva info selle kohta, mida sinu sündimise päev sinu kohta paljastab.

Numbrid omavad maagilist tähendust ning need võivad meid mõjutada mitmel erineval moel. Ka see, millisel kuupäeval sa sündinud oled, omab märkimisväärset tähendust. Tunnustatud numeroloog Michelle Buchanan pani kõik kuupäevad ritta ning tõi välja põneva info selle kohta, mida sinu sündimise päev sinu kohta paljastab.

31 päeva ja nende tähendused:

1. Sa oled tugev, kreatiivne ja iseseisev inimene, kes eelistab pigem teisi ohjes hoida, kui kellegi alluvuses töötada. Sul on olemas kõik omadused, mida ühel heal juhil vaja on.

2. Sinu jaoks on elus kõige olulisem leida tasakaal ja harmoonia. Oled väga hea koostöövõimega, empaatiline ja mõistev. Sul võib olla probleeme enesekindlusega ning just selle kallal tuleks sul vaeva näha – õppida iseennast paremini tundma ja oma nõrkusi arendama. 

3. Sul on hea huumorisoon ja sa oled väga hea suhtleja. Sinus on peidus loomingulisus ning võime näha rohkemat, kui pealtnäha paistab. Sinus on olemas see müstiline X-faktor, mis muudab sind eriliseks.

4. Sa oled väga sihikindel ja karjäärihimuline. Sead endale kõrgeid eesmärke ning pead ausust ja otsekohesust väga oluliseks. Oled väga töökas ja usaldusväärne – sinu töö saab alati kiitust, sest sa näed vaeva ja oled põhjalik.

5. Sa oled sündinud suhtleja ning väga mitmekülgne. Sul on palju hobisid ja kirgi ning teemad, millesse sa kirega ei suhtu, tüütavad sind kiiresti. Sa ei suuda keskenduda teemadele, mis sulle huvi ei paku, küll aga võid pikalt veeta aega tehes asju, mille vastu sa sügavat huvi tunned. Sind huvitab kõik, mis on seotud maagia ja müstikaga. 

6. Sa oled väga usaldusväärne ja hoolitsev. Inimesed pöörduvad sinu poole sageli oma muredega, sest sa aitad neid alati. Oled väga perekeskne ning pead armastust ja lähedasi kõige olulisemaks. 

7. Sa oled väga sügav ja analüütiline. Sulle ei meeldi pealiskaudsus ning sa tahad alati asja tuumani jõuda – kui on midagi, millest sa aru ei saa, siis võtad selle ette süvitsi. Arusaamatused sulle ei meeldi. Hindad aega iseendaga ning kuulad alati oma sisetunnet. Vajad privaatsust rohkem kui teised ning eelistad veeta aega pigem oma lähedastega, kui olla suures seltskonnas.

8. Sa oled pigem juht kui järgija. Oled loogilise mõtlemisega, praktiline ja hakkaja – sul on kõik need omadused, mida heal juhil vaja on ja samuti oskad sa suurepäraselt meeskonda juhtida. Sinu välimus ja saavutused on sinu jaoks väga olulised. 

9. Sa oled tundeline ja heatahtlik ning oskad maailmas toimuvat laiahaardelisemalt vaadata. Sa vaatad alati kaugemale tulevikku ning analüüsid elu. Oskad iseennast kõrvalt vaadata. Sulle pakuvad huvi erinevad kultuurid ja rahvused, nende ajalugu.

10. Sa oled sündinud juht. Väga iseseisev ja julge. Hindad originaalset mõtlemist ja oskust teistest erineda. Vahel võid sa pisut ehk isegi liiga võistlushimuliseks muutuda – sulle meeldib kõiges alati parim olla. 

11. Sa oled loominguline ja väga emotsionaalne. Sinu jaoks on oluline teisi inspireerida ja aidata, ent vahel võidakse sinu liigset südamlikkust ära kasutada. Kui sa usud iseendasse ja oma tegemistesse, siis võid elus väga kaugele jõuda.

12. Oled väga hea suhtleja ja parim meelelahutaja – kui sina oled seltskonnas, siis ei hakka kellelgi igav, sest sa suudad alati melu ja huvi tekitada. Teisalt oled iseseisev ja eneseteadlik ning tead, mida sa elus saavutada tahad.

13. Sa oskad väga hästi probleeme lahendada ning tuled pingelistes olukordades väga hästi toime. Sinu kõrge pingetaluvus ja kohusetundlikkus muudavad su väga väärtuslikuks meeskonnaliikmeks. Sinus on palju sisemist tahet ja tugevust.

14. Sa oled sündinud jutustaja ning suudad imelihtsalt musta valgeks rääkida ja vastupidi. Sinu miinuseks on see, et sa ei suuda ühelegi asjale pikalt keskenduda ning sel põhjusel on karjääri teha raske. Liigud pidevalt ühelt alalt teisele ja ühel hetkel võib selline pendeldamine sind koormama hakata. Leia endale kirg, millele sa kindlaks jääd.

15. Sa oled abivalmis ja siiras ning neid omadusi hinnatakse sinu juures kõrgelt. Sul on lummav isiksus, mis võidab vastassugupoole seas palju südameid ja mis suhetesse puutub, siis sa vajad ruumi ja vabadust. Perekond ja armastus on sinu jaoks olulised, kuid sulle tuleb anda aega üksi olemiseks.

16. Sa oskad inimesi ja nende kavatsusi läbi näha. Kui keegi valetab, siis taipad sina seda esimesena. Seetõttu oled ka väga ebausaldav. Vaatad elu sügavuti ning otsid kõiges midagi enamat, kui pealtnäha paista võib. Sinu jaoks on isiklik areng väga oluline.

17. Sa oled sündinud juhiks, ent vajad enda kõrvale praktilise meelega nõuandjat, sest sa kipud vahel liiga ebarealistlikuks muutuma. Unistad suurelt ja julgelt ning see on sinu juures üheks suureks tugevuseks. Usalda oma sisetunnet ja riski siis, kui see tundub õige.

18. Sa oled väga kannatlik, rahumeelne ja loogilise mõtlemisega ning tööalaselt sobid ideaalselt teenindusvaldkonda. Oskad inimesi juhtida ning inimeste heaolule mõelda – teenindusvaldkonnas suudad nii mõndagi ära teha, et inimeste elu mugavamaks ja paremaks muuta.

19. Sa oled sihikindel ja andekas ning sinu oskusi hinnatakse kõrgelt. Saavutad elus väga palju, ent teed ka vigu ning just nende vigade tunnistamine ning nendest õppimine muudab sind teiste silmis veelgi austusväärsemaks. Sündinud juht, kes saavutab palju, teeb vigu, kukub ja tõuseb taas.

20. Sa oled rahu armastav inimene, kellele ei meeldi tülitseda ega vaielda. Kuulad teiste muresid ja aitad neid alati – sinu empaatiavõime on hämmastav. Oskad inimesi aidata sügavamal tasandil. Mis aga sinusse endasse puutub, siis oled sageli liiga ebakindel. Usalda ennast rohkem.

21. Sa oled väga mitmekülgne ja andekas ning võid edu saavutada igas valdkonnas, mis sulle huvi pakub. Teisalt võid vahel liiga laisk olla ning see pärsib sinu edu. Hea rääkimisvõime ja oskus inimesi veenda aitab sind elus kaugele – sa pead lihtsalt pingutama ja teadma, mida sa tahad. 

22. Sul on kõrgelt arenenud intuitsioon ning samas oskad ka loogiliselt mõelda ja kiireid lahendusi leida. Kui need kaks omadust kokku liita ja koos toimima panna, saavutad palju. Sa oskad inimesi õigele teele suunata ning sobid ideaalselt meeskonnajuhiks.

23. Sa oled magneetilise olemusega särav isiksus, kes armastab seiklusi ja väljakutseid. Vajad vabadust nagu õhku ning tahad teha seda, mis sulle meeldib. 

24. Sa oled perekeskne ja tahad tunda end vajalikuna. Väga hea lapsevanem ja kasvataja – sa suunad, õpetad, toetad ja aitad ning vahel oled ehk isegi liiga abivalmis. Võta iseenda jaoks rohkem aega.

25. Armastad vaikust ja rahu ning veedad palju aega üksi olles ning elule mõeldes. Armastad psühholoogiat ja kõike seda, mis on seotud vaimse maailmaga. Sobid õpetajaametit pidama või hoopis filosoofiks.

26. Sa oled hea juht, kes oskab asju suures pildis näha ja analüüsida. Oled väga sihikindel ja tugev – sulle ei meeldi, kui sind kamandatakse. Tahad oma elu ise juhtida ning sobid ideaalselt ka teisi õigele rajale suunama. 

27. Sa oled loominguline ja võitlushimuline. Kui näed, et kusagil tehakse kellelegi liiga, siis lähed esimesena protesteerima. Sulle ei meeldi ebaõiglus ning pettused. Otsid elus ausust ja õiglust. 

28. Sa tahad alati saada seda, mis sulle meeldib ning ei taha kunagi kuulda sõna “ei”. Kui sa oled endale midagi pähe võtnud, siis teed kõik, mis võimalik, et seda saavutada. Sulle ei meeldi halli massi sulanduda – ütled oma arvamuse alati kõlaval häälel välja ja vajadusel kaitsed oma arvamust. Sa oled tugev, intuitiivne ja jõuline. 

29. Sa oled sügav ja tundeline inimene, kes on tugevas kontaktis oma sisemise minaga. Sa oskad inimesi aidata seal, kus neil endal jõud otsa saab – sinust võib saada hinnatud ravitseja. Sul on suur süda ja imetabane oskus ravida.

30. Sa oled sündinud meelelahutaja, kes armastab tähelepanu ja teiste heakskiitu. Tahad alati sündmuste keskmes olla ning sulle ei meeldi, kui keegi teine sinust üle särab. Oskad väga hästi rääkida ja tähelepanu püüda.

31. Oled praktilise meelega ja väga kohusetundlik. Sa ei karda rasket tööd ega probleeme ning oled valmis oma eesmärkide nimel palju vaeva nägema. Sa sobid paremini juhiks kui meeskonnaliikmeks. Sind hinnatakse, kuulatakse ja austatakse. Sind saab usaldada.

Allikas: dailymail.co.uk