MIKS ON OHTLIK kanda samu trennipükse mitu korda?

MIKS ON OHTLIK kanda samu trennipükse mitu korda?

Erinevad tehnoloogiad, mis on välja mõeldud meie joogapükste ehk liibuvate trennipükste hingavuse ja mugavuse välja töötamiseks, on lausa geniaalsed – nad istuvad jalas valatult ja võtavad ära higist tekkinud niiskuse, tänu millele saad end pidevalt tunda puhta ja kuivana.

Erinevad tehnoloogiad, mis on välja mõeldud meie joogapükste ehk liibuvate trennipükste hingavuse ja mugavuse väljatöötamiseks, on lausa geniaalsed – nad istuvad jalas valatult ja võtavad ära higist tekkinud niiskuse, tänu millele saad end pidevalt tunda puhta ja kuivana.

 

Mida nad aga niiskuse eemaldamise kõrval ei suuda, on bakterite hävitamine. Sa tunned end küll kuivana, kuid see ei tähenda, et oleksid puhas. Isegi kui su pükste materjal on tootja poolt väidetavalt bakterite levikut peatav, peaksid sa ikkagi oma pükse peale igat trennisessiooni pesema. Kuid miks täpsemalt?

Mis juhtub, on see:

Sa treenid oma lemmikutes joogapükstes. Nad kuivavad kiirelt ja unustad peale trenni eelneva higistamise ning lähed päevatoimetustega edasi nendes samades pükstes. Tänapäeval on ju mugavus moes! Peale pikka päeva lähed sa koju, võtad püksid jalast ja voldid kokku, sest sa teed ju nad niikuinii homme jälle higiseks, eks!?

Mille peale sa aga ei mõelnud, on see, et järgmine kord pükse uuesti kandes aktiveerib kehasoojus ja uus higi taas igasugused bakterid, mis lisaks ebameeldivale lõhnale on su nahale väga halvad ja võivad tekitada isegi erinevaid lööbeid!

Et seda ei juhtuks, võta higisena trennist tulles kohe dressid seljast ja pese need puhtaks. Kui sa neid kohe pesta ei saa, kuivata neid vähemalt õhu käes.

Teiseks – ära jäta trenniriideid pikaks ajaks kotti seisma! Olgem ausad – mõte sellest, kuidas higised riided selles umbses kotis kägaras on, on lausa õudne.

Kas sina oled selle halva harjumuse ohver?

Allikas: Popsugar.com