MÕTLEMAPANEV TEST: Milline energia sind ümbritseb?

Öeldakse, et igal kohal ja inimesel on oma unikaalne energia, mis võib olla, kas negatiivne või positiivne. Mõnda kohta sisenedes võime tunda, kuidas meil on raske ning rusuv seal viibida, sama kehtib ka inimeste osas. Kas oled täheldanud, et mõne inimese läheduses viibimine mõjub kuidagi sõnuseletamatult häirivana?

Öeldakse, et igal kohal ja inimesel on oma unikaalne energia, mis võib olla kas negatiivne või positiivne. Mõnda kohta sisenedes võime tunda, kuidas meil on raske ning rusuv seal viibida, sama kehtib ka inimeste kohta. Kas oled täheldanud, et mõne inimese läheduses viibimine mõjub kuidagi sõnulseletamatult häirivana?

See saab võimalik olla enamasti üksnes siis, kui inimene on negatiivne, labiilne, kade või lihtsalt õel. Teatud inimestega meie energia paratamatult ei klapi, lihtsamalt öeldes ei leita ühist keelt ning teistega jällegi tekib vastastikune mõistmine linnulennult. Kõik see saab võimalikuks tänu energiale, millest koosneb universum ja mis igaüht meist ümbritseb.

Ilmselt ilmub maailmas iga päev mõni uus test, millest mõni on ebaloogilisem kui teine. Teatud testid võivad olla aga väga põnevad ning vastuste leidmine, vaatamata sellele, kas testi tulemus peab paika või mitte, võib olla midagi sellist, mis annab meile uut, seni teadvustamata infot iseenda kohta. Iga päev ilmselt ei mõtleks sellele, millist värvi kõige sagedamini kanname või milline müütiline olend sooviksime võimalusel olla. See, kas ja kuidas testi vastusest oma iva ning sõnum välja loetakse, sõltub juba igaühest endast. Võibolla leidub selles mõni märk või sõnum, mida sul on just praegusel hetkel vaja näha.

Lahenda test siin ning vaata, mida põnevat on sinu energial sulle öelda.