NAISED, KES BLOGIVAD, kaotavad oma kauni välimuse!?

NAISED, KES BLOGIVAD, kaotavad oma kauni välimuse!?

Tundub kummaline, ent ekspertide sõnul just täpselt nii ongi – sage blogimine ja selfie piltide tegemine mõjub välimusele negatiivselt ja pikas perspektiivis midagi head sellest ei tule. Põhjus seisneb ohtlikus elektromagnetkiirguses, mida nutitelefonid ja sülearvutid nahale kiirgavad ning spetsialistide sõnul on asi naljast kaugel.

Tundub kummaline, ent ekspertide sõnul just täpselt nii ongi – sage blogimine ja selfie‘de tegemine mõjub välimusele negatiivselt ja pikas perspektiivis midagi head sellest ei tule. Põhjus seisneb ohtlikus elektromagnetkiirguses, mida nutitelefonid ja sülearvutid nahale kiirgavad ning spetsialistide sõnul on asi naljast kaugel.

Nahaarstide sõnul kiirendab naha regulaarne kokkupuude sülearvutite ja nutitelefonide valguse ja elektromagnetkiirgusega vananemisprotsesse. On arste, kes oskavad isegi kindlaks teha, millise käega tehakse rohkem selfie‘sid, selle järgi, kumb näonaha pool on rohkem kahjustunud. Ollakse veendunud, et kaasaegsete tehnikavidinate magnetlained ja nende kahjulik mõju nahale on võrreldavad liigse päevitamisega.

Arstid manitsevad blogijaid oma tervisele ja naha olukorrale rohkem mõtlema, seda enam, et antud hetkel puuduvad tooted, mis nahka elektromagnetlainete eest kaitseksid. Usutakse, et eelpool mainitud tehnikaseadmete elektromagnetlained põhjustavad nahale stressi ja muudavad selle nõrgaks. 

Ainsaks abiks on antud hetkel rohke puuviljade ja köögiviljade tarbimine, et nahka vitamiinide ja antioksüdantide näol turgutada. Ja kõige parem on blogimist ning selfie‘de tegemist piirata.

Allikas: prevention