NÕID MERILY TIMMER naiste häirivast harjumusest: aga kui peeglisse vaadata …

Buduaar

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Duubel

Pole kahtlustki, et tegemist on valusa teemaga, mis on tuttav paljudele naistele.

Nimelt kirjutab nõid Merily Timmer oma blogist alkoholi liigtarvitamisest. See on levinud probleem nii eesti naiste kui ka meeste seas.

“Kui esialgu on jutt klaasist veinist, siis pikema jutu käigus tuleb natuke punastav ülestunnistus, et tegelikult klaas tähendab klaaspudelit.
Mis see üks klaas siis on või kaks? Või kui tegingi täna pudeli, aga mõne aja möödudes sai ühest õhtust nädala jooksul juba 3-4 päeva tarbimist.

(Ma ei vaidle vastu, vein on maitsev jook, aga siis kui selle tarbimine on mõistlik. Teinekord tõesti aitab kurbusega korraks või tähistada, aga vein ei lahenda pikaajalisi muresid. Küllaga aitab vahel end välja elada.)

Probleemi justkui pole, sest ega siis viina ei joo ju üksi köögilaua taga. Seega pole ju nii hull see asi. Samas kui peeglisse vaadata, kas enne oli ka vein igapäevane kaaslane?
Mina ei arva, et paar klaasi nädalas tähendaks probleemi, aga kui igapäevaselt pudel-kaks või sõbrannaga 4-5 , siis on aeg teha endale väike ülevaatus. Mis tegelikult toimub, et tarbimine niiviisi kasvab?”

Loe pikemalt Merily blogist SIIN.