PARIM SNÄKK, MIS AITAB kõhurasvast lahti saada

PARIM SNÄKK, MIS AITAB kõhurasvast lahti saada

Kõhurasv häirib paljusid naisi ning on loomulik, et sellest soovitakse vabaneda võimalikult kiirelt ja mugavalt. Paraku ei ole olemas imerohtu, mis paari päevaga kõhurasva ära kaotaks, kuid on olemas toidud, mis aitavad kõhurasva vähendada ja selle läbi ka saledam taljejoon saavutada. 

Kõhurasv häirib paljusid naisi ning on loomulik, et sellest soovitakse vabaneda võimalikult kiirelt ja mugavalt. Paraku ei ole olemas imerohtu, mis paari päevaga kõhurasva ära kaotaks, kuid on olemas toidud, mis aitavad kõhurasva vähendada ja selle läbi ka saledamat taljejoont saavutada. 

Kui sa soovid saledamat taljejoont, tugevamat tervist, kaunimat jumet ja madalamat rasvaprotsenti, siis lisa oma menüüsse chia-seemned!

Kõige parem snäkk, mille söömine tõesti aitab kõhurasvaprotsenti madalamaks saada, on chia-seemnetest valmistatud vahepala. Chia-seemned sisaldavad väga palju väärtuslikke kiudaineid, oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid ning valke – see kombinatsioon täidab kõhtu pikaks ajaks ning reguleerib ka veresuhkrutaset organismis. Lisaks aitab chia-seemnete regulaarne tarbimine puhastada organismi jääkainetest ja mürkidest ning see omakorda muudab ka sinu näonaha kaunimaks ja klaarimaks. Just toksiinid on need, mis näonaha inetuks ja tuhmiks teevad.

Chia-seemned paisuvad vedelikus ning seetõttu tuleks neid enne söömist leotada näiteks mandlipiimas, mis on samuti tervislik. Ka keefir sobib. Sega kaks lusikatäit chia-seemneid ühe klaasi mandlipiima (umbes 0,2 liitrit) või vedela keefiri hulka ja lase seemnetel tund aega kuni üleöö külmikus paisuda. Keefiriga variant vajab maitse saamiseks ka pisut looduslikku mett ning miks mitte ka värskeid maasikaid või muid marju. Oluline on, et kõik need komponendid oleksid tervislikud ja sisaldaksid organismile vajalikke toitaineid. Kui chia-seemned on paisunud, naudi seda süütut vahepala kohe. 

Sa võid chia-seemneid lisada ka jogurtile, ent sellisel juhul vali jogurt, kuhu pole lisatud suhkrut! 

See chia-seemnetest valmistatud vahepala täidab kõhtu ja varustab organismi väärtuslike toitainetega ning tõepoolest aitab kõhurasvast vabaneda ning et selles ise veenduda, tuleb see järele proovida.  

Ka marju, pähkleid, seemneid, õlisid ja köögivilju võiks iga päev tarbida, sest need toetavad sinu teekonda saleda figuurini. 

Allikas: health.com