REEDEL: täiskuu Skorpionis toob valgust kõikidele varjudele. Rituaal!

REEDEL: täiskuu Skorpionis toob valgust kõikidele varjudele. Rituaal!

Täiskuu Skorpionis on seotud lõpetamistega. Kui miski on veel lahtine või lõppenud, siis Skorpion aitab viia selle järgmisele tasemele.

Täiskuu Skorpionis on seotud lõpetamistega. Kui miski on veel lahtine või lõppenud, siis Skorpion aitab viia selle järgmisele tasemele.

Skorpion on ka märk, mis murrab kõik teesklused ja maskid ning muud kergemeelsed aspektid. Keegi peale Skorpioni ei oska näha teistest täielikult läbi, otse südamesse, läbi maskide ja enesepettuse. Ta aitab meil näha asju, olukordi, inimesi ja kogemusi täpselt sellisena, nagu need on – ka iseennast. Täiskuu Skorpionis toob valgust kõikidele varjudele, mis on peidus kuskil sisimas. Just nendele asjadele, millele soovime kõige vähem pilku heita või liiga kaua vältinud oleme. Fookus on eriti pööratud suhetele, lepingutele ja teistele suhte vormidele – k.a suhe iseendaga. 

On aeg võtta täit vastutust ja saada iseenda ning oma Elu täielikuks peremeheks. Olla täielikult teadlik ja aktsepteeriv iseenda kõikidest aspektidest, et ei oleks hiljem mingeid üllatusi, mis jalust maha niidavad. Eriti alateadlikud hirmud, mustrid ja uskumused.

Kuigi energiad võivad tekitada pingeid, siis nüüd on aeg rakendada oma Meisterlikkust just rahu loomises, tasakaalus, aktsepteerimises ja Armastuses. Et sinu madalamad energiad saaksid tõusta kõrgemale tasemele läbi teadlikkuse ja aktsepteerimise.

Skorpion aitab näha ja näitab, millised on need kitsaskohad, millega on vaja tegeleda. Mis vajab veel muutust? Mis vajab veel Armastust? Mis vajab veel aktsepteerimist? Mis toimib ja mis mitte?

Astu välja armastusse. Ole kartmatu. Sea eesmärgiks olla Sina ise ja elada ilma maskideta. Tee seda, mida sa päriselt teha tahad ja armastad.

Ole iseenda parim sõber. Ära keskendu sellele, kuidas teised sind kohtlevad, vaid keskendu sellele, kuidas Sina lubad teistel ennast kohelda. Armastades iseennast, näitad sa teistele, kuidas tuleb Sind armastada.

Armastus on jõud, mis ei saa kunagi otsa.

Hea rituaal täiskuu ajal: Kirjuta paberile kõik oma kogemused ja uskumused, mis sind enam ei teeni ja elu kergemaks ei tee. Põleta need ära ja luba neil minna läbi tänulikkuse. 

Allikas Armastuse Energias

Täiskuu on Skorpionis 22. aprillil kell 08.24.