SAA TEADA, KUIDAS KÜÜSLAUGU abil oma silmanägemist parandada

SAA TEADA, KUIDAS KÜÜSLAUGU abil oma silmanägemist parandada

Silmad võimaldavad sul maailma näha. Kahjuks on nende väärtus tihti alahinnatud – vaatame päevast päeva arvuti – ja kõigi teiste tehnikavidinate ekraane. See aga väsitab silmi ja mõjub nägemisele halvasti. 

Silmad võimaldavad sul maailma näha. Kahjuks on nende väärtus tihti alahinnatud – vaatame päevast päeva arvuti- ja kõigi teiste tehnikavidinate ekraane. See aga väsitab silmi ja mõjub nägemisele halvasti. 

Kuigi nägemise halvenemist seostatakse enamasti vananemisega, on see tegelikult tihtipeale seotud ka meie isiklike valikutega. Igapäevased harjumused võivad sinu silmade tervist kas heal või halval moel mõjutada. 

Elustiiliga seoses tuleks esmajärjekorras tähelepanu pöörata oma toitumisele – just see on asi, mis paljuski sinu tervislikku seisundit mõjutab. See reegel kehtib ka silmade puhul. Kas teadsid näiteks, et küüslaugu tarbimine võib aidata silmanägemist parandada? 

Küüslauk mõjutab vereliistakute funktsioneerimist. Sama funktsiooniga ravimeid teatakse kui verevedeldajaid. Vahe on selles, et küüslauk ei vedelda verd – see toimib hoopiski loodusliku antikoagulandina, mille eesmärgiks on vere hüübimise pärssimine. See omakorda aitab ära hoida nägemisvõime enneaegset halvenemist ning aitab kaasa halvenenud silmanägemise paranemisele. 

Selleks et nägemist hoida, lisa tarbitavatesse toitudesse rohkem küüslauku. Siinkohal on oluline märkida, et toore küüslaugu tarvitamine annab paremaid tulemusi. 

naturalcuresandhomeremedies.com