Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

ŠAMAANI ÕPETUS: kuidas peavalust igaveseks lahti saada

Peavalu on üks kõige jubedamaid ning häirivamaid valusid, mis võib paraku rikkuda kogu päeva ning hävitada igasuguse inspiratsiooni, mille tulemusena läheb päev raisku ja tuju nulli. Selle asemel, et peavalu tablette neelata, võiks vahel aga proovida psühholoogilisi trikke, sest organismile on need kasulikumad.

Peavalu on üks kõige jubedamaid ning häirivamaid valusid, mis võib paraku rikkuda kogu päeva ning hävitada igasuguse inspiratsiooni, mille tulemusena läheb päev raisku ja tuju nulli. Selle asemel, et peavalutablette neelata, võiks vahel proovida psühholoogilisi trikke, sest organismile on need kasulikumad.

“Selgeltnägijate tuleproov 2016” võitja, šamaan Anu Pahka, jagab oma raamatus “Pilk šamaani maailma” põnevaid õpetusi nii tervise, ilu, psühholoogia, eneseabi kui ka suhete valdkonnas ning siinkohal toome välja tema õpetuse, kuidas peavalust lahti saada.

Tegu on imelihtsa rituaaliga, mis ei vaja midagi muud kui keskendumisvõimet ja usku iseendasse.

“Kujutle, et sinu pea peal on karp, ava see mõttes ja kujutle, et see karp on igasugust rämpsu täis. Mõttes hakka karpi tühjendama, viska kõik minema. Kui tahad, tee ka kätega liigutusi nagu viskaks midagi ära. Varsti sa näed ja tunned, et karp on tühi. Pane siis kindlasti karbi kaas kinni, muidu saadad ka positiivse energia minema. Pea enam ei valuta!” kirjutab Anu oma raamatus. 

 

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness