SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 05.-11.06

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 05.06

Päeva sümbol: kundalin

ÄRI JA RAHA
Edukas päev läbirääkimisteks partneritega ja uute tehingute alustamiseks. Täna võib paljudel inimestel välja lüüa impulsiivsus ja nad ei pruugi oma emotsioone vaos hoida, see aga võib viia läbimõtlematute lahendusteni äris ja suhetes partneritega. Ärge tehke läbimõtlematuid tegevusi ega kiireid otsuseid, vaid kuulake oma intuitsiooni. Proovige olla vaoshoitud ja ärge astuge konfliktsetesse olukordadesse, kuna need võivad täna viia kaklusteni. Üritage täna tegeleda juba alustatud asjadega, ärge alustage uute asjadega. Täna toimib hästi agressiivne turundus, eriti selline, mis hirmutab inimesi. Väga tänuväärne päev teha rahalisi kulutusi, mis on mõeldud teie pere jaoks, ja osta erinevaid seadmeid, eriti brändiasju. 

ARMASTUS JA TERVIS
Ideaalne päev veeta see oma perega ning alustada hingeliste tegevustega. Tänane päev on väga hinge arendav ja võib aidata teil leida uusi õigeid suhteid, samamoodi teid ennast elus üles leida. Täna tasub alustada meditatsiooni või väga sügava mõtlemisega. Inimestel, kellel on mingid foobiad või hirmud, tasuks täna pöörduda spetsialisti poole, et neist probleemidest vabaneda. Seksuaalne energia on täna väga kaootiline, kuna inimeste emotsionaalne tase on täna väga ebastabiilne ja muutuv. Ei ole hea päev intiimseteks kontaktideks. Organismi vastupanuvõime on täna väga piiri peal, seepärast võtke nõuks kõik abinõud, et täna mitte külmetada. Lülitage oma menüüst välja terav, praetud ja rasvane toit ning alkohol.  

* * *

Teisipäev, 06.05

Päeva sümbol: süda

ÄRI JA RAHA
Olge täna väga sõbralik ja hooliv, õppige armastama ja andestama. Muutke tänane päev enda jaoks selliseks, kus elutarkus võidab emotsioonide ja hirmude üle. Jälgige, mida ja kuidas te räägite, kuna teie sõnad võivad inimestes esile tuua väga suuri emotsioone. Tänane päev ei sobi uute asjadega alustamiseks, olge väga ettevaatlik uute projektide ja partneritega. Tänane päev on väga edukas igasuguste annetusprojektide jaoks. Rahaenergia on täna väga kaootiline ja võib teie ostudele avaldada negatiivset mõju. Võimalik, et saate täna mõne praaktoote või ostate asju, mis teile pärast enam ei meeldi. 

ARMASTUS JA TERVIS
Ei ole hea päev intiimseteks suheteks partneriga, kellega teil ei ole omavahel tundeid. Täna loodud uued suhted ei kesta kaua ja ei too oodatud tulemust. Lapsed võivad täna olla väga kapriissed ja mitte sõna kuulata, olge nendega kannatlik ja jagage neile armastust. Organismi vastupanuvõime on täna väga piiri peal, seepärast võtke nõuks kõik abinõud, et täna mitte külmetada. Lülitage oma menüüst välja terav, praetud ja rasvane toit ning alkohol. 

* * *

Kolmapäev, 07.05

Päeva sümbol: sõrmus

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on hea vanade lepingute ülevaatamiseks ja nende korrigeerimiseks. Väga hea päev kõikide lepingute katkestamiseks, samuti panna kinni asutus, firma ja projektid, mis ei ole täitnud teie lootusi. Pigem mõelge täna tehtud asjade üle, samas on tänane päev hea uute äriideede poole vaatamiseks. Üritage täna kõik üles kirjutada, mis teile pähe tuleb, tulevikus võivad need mõtted viia teid eduni ja uuele tasemele äris. Näidake täna välja oma fantaasiat ja realiseerige seda oma tegevustes. Hea päev muusikainstrumentide soetamiseks, samuti on täna hea osta muid instrumente ja inventari igasuguseks loominguliseks tegevuseks, hea on täna osta asju, mis teid arendavad. 

ARMASTUS JA TERVIS
Teie lähedased võivad teile täna pretensioone esitada, kuna nad on saanud teilt vähe tähelepanu, seepärast pöörake oma armsamatele ja lastele rohkem tähelepanu. Seksuaalne energia on täna tupikus, aga soovitav on täna luua romantilisi ja intiimseid suhteid, mis siluvad teie suhteid üldises plaanis, ja loomulikult avaldage armastust oma armsamale. Väga hea on täna ravida mandleid, nohu ja hingamisteid, eemaldada ka adenoide ja mandleid.

* * * 

Neljapäev, 08.06

Päeva sümbol: kaks toru

ÄRI JA RAHA
Päev on ideaalne informatsiooni otsimiseks, kuulake tähelepanelikult ka teiste inimeste nõuandeid ja soovitusi. Ärge otsustage täna üksinda tõsiste ülesannete üle, vaid kuulake kolleegide soovitusi ja kogemusi ning olge tähelepanelik kompetentsete inimeste suhtes. Suurt tulemust toovad täna komandeeringud, ärireisid, kuid ka neil tuleb olla tähelepanelik ja ettenägelik igasuguste andmete suhtes. Väga hea on täna teha oste, mis on seotud teie hobi või loominguga. 

ARMASTUS JA TERVIS
Ärge näidake täna välja oma egoismi, samuti ärge olge väga nõudlik oma laste ja lähedaste suhtes. Olge täna väga tähelepanelik ka vastassoo osas, et ei tekiks konflikte. Väga hea päev alustada hingamistehnikaga ning teha jalutuskäike värskes õhus, hea oleks täna lõõgastuda kuumas vannis. Täna on raske päev maksal, seetõttu ei ole hea päev minna operatsioonile, mis on seotud maksa või kõhuga, samuti ei ole päev sobiv doonorluseks ja vereülekanneteks. Ärge sööge täna rasvast liha. 

* * *

Reede, 09.06

Päeva sümbol: tulemadu

ÄRI JA RAHA
Paljude inimeste energia on sellel perioodil emotsionaalselt väljakutsuv ja nad võivad oma emotsioone välja pursata. Püüdke vältida kollektiivset psühhoosi, hoidke oma emotsioonid kontrolli all ja ärge laske ennast depressiooni. Eriti problemaatiline periood on seotud inimestega, kes ei taha enda peale võtta vastutust. See võib lõppeda lepingute ja kokkulepete lõppemisega, tööolukorras võivad probleemid tekkida sellest, kui keegi lükkab oma vastutusala teiste õlgadele. Täna on väga ohtlik päev liikluses, kuna väga paljudel inimestel on vastutustunne nõrgenenud. Väga halb aeg uute projektide ja lepingute jaoks. Päeva energeetika aktiveerib valetajaid ja aferiste, seepärast ärge andke alla illusioonidele, igasugused uued ettepanekud kaaluge enne tõsiselt ja rahulikult läbi. Ärge mängige täna hasartmänge! Üritage täna rahasse suhtuda alalhoidlikult, olge raha suhtes väga kontrolliv, et te ei satuks varguse ohvriks. Täna ei ole soovitav panna raha uute projektide alla. 

ARMASTUS JA TERVIS
Peresuhetes võivad täna esile kerkida tasakaalutus, valetamine ja usaldamatus, mis võivad endaga kaasa tuua konflikte. Ideaalne oleks tänane päev veeta üksinduses, tegeleda hingeliste asjade või hobidega. Kasulik on täna minna sauna, spaasse või massaaži. Üritage täna süüa kergeid toite, ärge kuritarvitage alkoholi ja kohvi. 

* * *

Laupäev, 10.06

Päeva sümbol: liblikas

ÄRI JA RAHA
Ideaalne päev realiseerida läbimõeldud ideid ja alustada uute projektidega. Eriti ideaalne päev tuleb täna loomingulistel inimestel. Tänane päev võimaldab teil kiiremini tegutseda, näidata oma võimeid ja peidetud potentsiaali, et jõuda kõikide võimalusteni. Üritage neist kinni haarata ja ärge laske neist lahti! Nõrga tahtejõuga ja ilma initsiatiivita inimestel on täna väga kerge agressiivseks muutuda ja näidata välja oma rahulolematust. Olge ise rahulik ning hoidke ka oma sisemine maailm ja hing rahulikuna. 

ARMASTUS JA TERVIS
Seksuaalne energia on täna väga muutlik ning see võib viia raskusteni oma partnerist arusaamisel. Üritage mitte mõelda halbadest asjadest, jälgige oma emotsioone ja sõnu. Rahulolematus ja negatiivsed mõtted ja sõnad tänasel päeval mõjutavad teie sisemist energiat ja võivad viia teid haigusteni. Kuna teie immuunsüsteem on praegusel perioodil nõrk, ärge ennast füüsilise töö ja füüsiliste harjutustega üle koormake. Hoidke oma luid, liigeseid ja maksa.

* * *

Pühapäev, 11.06

Päeva sümbol: viinamarjakobar

ÄRI JA RAHA
Igavad ühekülgsed tööd on täna väga väsitavad. Täna ei tasu teha eriti tähtsaid otsuseid ja lõplikke kokkuleppeid, kuna võite muutuda emotsionaalseks ja jätta seetõttu märkamata tähtsad aspektid. Väga paljud täna alustatud plaanid nõuavad tulevikus palju korrektuure. Võtke tänast päeva kui läbirääkimiste algust ja projektide planeerimist ja koostööd. Väga hea päev loomingulistele inimestele, kelle jaoks töö on täna täis uusi ideid ja mõtteid ning kõik ülesanded saavad kergusega täidetud.

ARMASTUS JA TERVIS
Tänasel päeval võivad ihad ja külgetõmme viia teid pettusteni, ei tasu kaotada pead ega teha tegusid, mida te hiljem kahetsete. Lapsed võivad täna tugevalt tunda vanemate vähest tähelepanu, seetõttu pöörake oma lastele rohkem tähelepanu ja näidake neile oma armastust. Ärge olge oma lastega liiga nõudlik, kuna see võib teid nendega konflikti viia. Ideaalne päev veeta see oma pere või heade sõpradega. Kuna teie immuunsüsteem on praegusel perioodil nõrk, ärge ennast füüsilise töö ja füüsiliste harjutustega üle koormake. Hoidke oma luid, liigeseid ja maksa.

Buduaarile Elena Kandalt